Proč začít cvičit?

1.8.2022 03:16 ---the_King---

Jsou tři způsoby jak sbalit nádhernou ženskou. Mít prachy, kdybys je měl, tak už tu nejsi. Nějaká by si tě sama nabalila. Takže čti dál. Být vtipnej aneb jak říká jedna buchta, tak dlouho jsem se smála až najednou byl ve mně. Když tohle čteš a v žádné pořád nejsi, tak musíš číst ještě dál. A pak je tu trojka (zatím nemyslím ŽŽM), se kterou se dá něco dělat. Dobře vypadat, přebudovat svoje tělo. I když máš místo obličeje přejetej kus hadru, furt se s tím dá něco dělat a narozdíl od prachů a být vtipný je to celkem jednoduchý.

Dostáváme se k tomu, proč začít teda cvičit.

Budujeme vlastní disciplínu, co tím myslím? Jednoduše je dokázáno, když si řekneme, že něco uděláme a jdeme to následně udělat, cítíme se lépe, máme ze sebe lepší pocit a vzbuzuje to v nás pocit, že máme kontrolu nad svým životem. Sebevědomí roste.

Pár měsíců cvičím... Kurva, začínám vypadat dobře bez oblečení. I ten dickpic vypadá už lépe, když mi tam nepřekáží to břicho a dokonce vypadá i větší. Holky třeste se! Začínají ti růst svaly, které sis myslel, že mají jen kluci, co jim pravidelně přiletí včelička do zadečku a očkování proti tetanu ani covidu to není. Sebevědomí roste.

Tvého sebevědomého postoje si začínají všímat i tvoje kolegyně. Samozřejmě, že nevědí, proč tomu tak je. Dokonce za tebou chodí i se zajímavými problémy, které dokážeš najednou vyřešit jen ty. A tak si říkáš, kde byly všechny tyhle buchty, když jsi měl o 30 kilo více? Ti řeknu kde, u mě doma. Začínáš mi konkurovat. Sebevědomí roste.

Komplimenty od všech ostatních Najednou lidi, co tě znají roky ti začnou říkat, ty vypadáš dobře. Jsi zhubnul ne? Blablabla... Přijdeš na amatery, nahodíš novou profilovku a ty buchty, co si ještě před pár měsíci nevšimli tvé zoufalé zprávy, ti dneska píšou o tvůj dickpic. Sebevědomí roste.

To je koloběh života. Jestli se chceš přidat do mého programu, tak mi napiš zprávu. Ano, jsem i kouč, kromě toho, že jsem dokonalý.

---the_King--- ---the_King---
229 views 0 comment 1.8.2022 03:16
2 users like it

User comments

Please log in to add a comment.