Nevzdávej to!!!

10.11.2022 12:27 ---the_King---

Zase neodpovídá na tvůj dick pic. Co si o sobě myslí??? V reálu by jí nepustili ani do kravína vykydat dobytek. Neřeš to, pošli další! Naděje umírá poslední. Je jedno jestli neodpověděla, pokud tě rovnou nezablokovala, určitě ve skrytu duše si myslí jen na tebe a tvoje péro se jí líbí.
Vysvětli mi, proč by jinak přidávala nové album za týden, kde má nohy roztažené, že by se ani gymnastka za takový výkon nestyděla?

Máš odpověď? Já taky, chce další fotku s tvým kyjem. Navíc to chce trochu osladit romantickým škádlením něco ve stylu “pod sukat, devko”. Víc jí nepiš, nejsme tu přece od toho, abychom se navzájem poznávali. Jsme jenom stroje, továrny na lásku, sexuální mašiny, kteří svým 25cm bijcem dostane do kolen i největší frigidu. Často ho ani nemusíš zasouvat. Stačí jeden pohled na něj a ona se rozechvěje v bouřlivém orgasmu. Chce tě jako každá.

O tomhle řekne svým kámoškám, zavolá hned po 5 hodinové rychlovce mamce, že konečně našla toho pravého. Moc se ale neuvazuj! Mamce se totiž při první společné návštěvě už sbíhají sliny. Čeká jen na vhodnou chvíli, aby dcerušku poslala pro cigára, i když má schovaný dva kartony ještě ve špízy. Hned jak dcerka zabouchne dveře skočí po tobě jak Ovčáček po Zemanovi, Andrej po dotacích, celá hladová. Když slyšela, co jsi dělal s její Jankou, tála jak sníh v létě. Bradavky jí stály už ve vchodu, rozšířené zorničky vzrušením se nedaly přehlédnout. Jak školačka si pohrávala s vlasy, kdykoliv si řekl sebevětší píčovinu a pak se jen zachychotala. Tvé instinkty tě nezradily.

Takhle to dopadá, když se nevzdáváš. Pošli jí to péro, už na tebe čeká. Tik Tak, Tik tak.. Ne vole, to není barcelona, žádná tiki taka. To je čas za kterou jí přijde další dickpic a tvoje šance klesají s každým tik tak. Proč jinak by postovala další inzerát, kde píše, že hledá skvělého milence, možná lásku. Nepřímo tě volá, chce si zachovat pověst slušné ženy. Toho že se nechala vycákat 8 týpkama za jeden večer si nevšímej. Je to slušná holka.

**Dobře, dám ti jeden tip**, na který když jsem přišel, tak se mi dveře netrhly. Jedna střídala druhou. Ale nech si to pro sebe. Pošli jí něco navíc, něco čím se odlišíš od ostatních a ona se bude cítit, že jí potřebuješ ke svému životu.

Vyfoť ho nad neumytým nádobím (myslím vážně nádobí, ne nad tvým kámošem, kde máte oba erekci) tady jsi solo. Ať je vidět, že nejsi tak dokonalý, jak by se mohlo na první pohled zdát. Nebo vytáhni žehličku a hromadu prádla a vyfoť si ho u ní, že potřebujete pomoc. (*rada z vlastního života: nezapínej žehličku, ať… Na to už přijdeš sám.*)

Čas na jedno pivko za odměnu, než ho stačíš otevřít už ti píše, hladová po tvé pozornosti. Ani neřekne ahoj, rovnou roztažené nohy, vykloubené kyčle a kunda roztažená, že by tam mohla převážet deset kilo kokainu. Stejně ti tvrdí, že jsi první komu tohle kdy poslala. Že jsi ty, ten pan božský. Nevšímej si, že má 25 galerií a tři videa, pokaždé s někým jiným, trojka střídá gangbang. To není podstatné zase jsi za Kinga ;) Další neodolala jako vždycky.

**N I K D Y T O N E V Z D Á V E J !** Každá čeká na tebe, ale ne každá má takové sebevědomí, aby ti napsala nebo jen zvládla odepsat. Přece jenom jejich první reakce na tebe je bouřlivý orgasmus.