Účel blogu.

15.11.2023 06:38 Skypho

Účelem je úvod.
Ano, jsem cizinec žijící zde již několik let, takže pokud vám z mé gramatiky krvácí oči, omlouvám se, ale stále se učím.

Co zde hledáte?
Dobrá otázka, možná můj profil není moc jasný. Hledám lidi, kteří mají stejné zájmy, ať už jde o chatování, setkávání a zážitky. Vše záleží na tom, jak si věci sednou. Předpokládám, že jsi dospělý a máš alespoň nějaké sociální fronty.

Ve svém profilu píšeš, že jsi na bdsm... jen to?
Odpověď zní ne, jsem obyčejný muž jako každý jiný, ale jsem od přírody dominantní. Užívám si běžný sex jako každý tady, i když jsem drsnější v závislosti na žáru okamžiku. Mám rád dobré hraní rolí a dobrou honičku, vše záleží na fantazii.

Jaký typ DOM jste?
Jsem typ, který rád vede a plní své submisivní touhy. Jako DOM je naší povinností pečovat a vzbudit důvěru, protože komunikace je všechno.

Sestupujete jako DOM do extrémních úrovní, baví vás mlátit z potěšení, máte dungeon?
Ne, ne a NE! Říkejte mi vanilka, jak chcete, ale už jsem tu viděl dost takových, které mě svou reklamou, vystupováním a sebevědomím typického "já jsem ty, tvůj BŮH/BOHOVÉ" nutí k tomu, aby mě z nich bolela hlava. Viděl jsem tu lidi, kteří vědí, a amatéry, kteří tvrdí něco, co zjevně nejsou, a tím vedou muže nebo ženy, které mají hrozné zkušenosti.

Jaké jsou tedy vaše nástroje?
Mým hlavním nástrojem je komunikace. Byli byste překvapeni, jak je vaším nástrojem samotné oblečení, dokonce i povlečení na polštář. Ale z mých dlouholetých zkušeností byl vždy mým nástrojem jezdecký bičík díky svému elegantnímu a přísnému vzhledu.

Na svém profilu píšete, že jste fotograf, fotografujete všechna svá setkání?
Ne, nefotografuji lidi, se kterými se setkávám, pokud to nechtějí a nepřejí si to, musíte jim dát respekt a soukromí, pokud chcete totéž. Fotografování je nyní mým koníčkem, dříve jsem se mu věnoval profesionálně, ale nepřinášelo mi radost a naplnění. Nejvíce mě baví street fotografie a boudoir.