Dating

:   Add new
Patrik383838
Erotic correspondence: Holku na divoké fantazie
7.3.2019 02:55

O všem, co nás láká, vzrušuje, můžeme se podělit o naše zážitky a fantazie, a pak uvidíme. Hlavně bez zábran. Mně se moc líbí, když holka pracuje na své fyzičce, třeba jezdí na rotopedu nebo běhá na pásu, a snaží se naplno a nevzdá se. Možná právě Ty jsi holka, co vydrží, i když už začínáš být vysílená a kapky potu Ti stékají po těle. Tak právě Tebe hledám. Nejdříve si tě hezky umyju ve sprše a budu jemně masírovat Tvé sexy tělo. Víš, že tě čeká namáhavé cvičení, běh na pásu, navíc v místnosti je i dost teplo ( slibuju, že jestli Tě někdy trochu potrápím, tak to bude jenom v této části našeho příběhu. ). Teď ukaž, jakou máš fyzičku. Jdeš do toho teda naplno, a vidím, že se při takovém nasazení pořádně vypotíš. Moc si Tě vážím, že ze sebe dáš takovou námahu, protože většina holek i kluků by už to dávno vzdala. Jestli nekoho hledáš, tak mi dej šanci, chci se zamilovat do fajn holky, ale musím se Ti svěřit, že mě taky šíleně vzrušuje tvé tělo, právě teď. Jsi fakt dobrá, že se po takové námaze ještě zvládneš na mě usmívat, a jsi tak ješté hezčí. Krásně se leskneš a dovolíš mi, abych si tě vysvlékl. Potůčky potu stékají po Tvém těle a asi vidíš, jak jsi mě vzrušila ....... Jestli se Ti to ještě líbí, napiš, budeme pokračovat spolu....

Klukprahaflorida
Man seeking couple: Sex na floride
5.3.2019 00:21

Ahoj.ja mladý hezky muž co bydlí v miami.hledám slečnu,pár na skleničku a popřipadně i nejakou sexualní zabavu.

miami305
miami305 VIP
Man seeking woman: Hľadám dievča na skype
22.1.2019 16:01

Hľadám dievča na pravidelnú Skype show, do 35 rokov. Budem Ti platiť za každú show. Nič uchylne, len sa budem pozerať ako sa robíš atd.

BellaBBW
Woman seeking man: Atlanta Wife Needs Lover
6.1.2019 16:07

Submissive BBW wife in Atlanta Georgia is available for sex. 50 years old 5'5" 195lbs. She's submissive and obedient. Open to anything, from dating to anonymous sex, double-team or gangbang. Suit local guys or traveling businessmen.

l1s4k
Man seeking woman: Kalifornie
25.12.2018 12:34

Hledam milou slecnu v okoli San Diega na prijemne stravene chvile v prirode, v mori, na vyletech, v kabrioletu i v posteli.