"50" odstínů Prahy...

xxxxaaaa
Man seeking woman: "50" odstínů Prahy...
18.5.2018 10:14

Příjemný den všem něžným pohlavím z Prahy... Jsem obyčejný kluk, který nemá potřebu si na něco hrát, vyžaduji upřímnost-žijeme jen jednou, tak nač si lhát. Nemám rád procházky kolem horké kaše apod. Nejsem na baculky, na "Barbie style" namyšlenosti a v žádném případě nepodporuji zlatokopky a jiné podobné živly. Nic nemám a po nikom nic nechci. Vlastním své srdce, které umím používat. Chci být bohatý, ale ne penězmi. Pro pány: opravdu jsem HETERO. Jsem dominantnější kozoroh a hledám sympatický protějšek, který to má v hlavě srovnané pro pohodovou komunikaci o všem, na pravidelné schůzky kdykoliv a kdekoliv nezávazně i vážně na drink, vínko, pivo, brčko, procházku, nudapláž, wellness, sushi, Zoo, kino, fitko, domácí film, playstation 4 atd. Ne na jednu noc, ale na několik nocí. Vztah nehledám a neslibuji, ten musí přijít sám: inteligence, sympatie, chemie, vůně❤. Fantazie je nekonečná a hlavně bez stereotypu. Vždy se spoléhám pouze sám na sebe, ale je fajn mít se o koho opřít, svá ramena a hruď též nabízím. Já 181cm, 95kg, holohlavý, 33let, svobodný, nezadaný, bezdětný, žiju na P10, Zahradním městě (nejsem "pražák"), pravidelný dárce plazmy.

Top ad

  • This dating ad is now on the place 1843 in the list. You can Top the ad to the 1st place right now.
  • Using the Top feature makes the dating ad more visible and it will maintain a top position in its category for 3 days.
  • Repeated use of the Top feature adds up the days, dating ads with more cumulated days will gain higher position in the list.
: