Holku na divoké fantazie

Patrik383838
Erotic correspondence: Holku na divoké fantazie
7.3.2019 02:55

O všem, co nás láká, vzrušuje, můžeme se podělit o naše zážitky a fantazie, a pak uvidíme. Hlavně bez zábran. Mně se moc líbí, když holka pracuje na své fyzičce, třeba jezdí na rotopedu nebo běhá na pásu, a snaží se naplno a nevzdá se. Možná právě Ty jsi holka, co vydrží, i když už začínáš být vysílená a kapky potu Ti stékají po těle. Tak právě Tebe hledám. Nejdříve si tě hezky umyju ve sprše a budu jemně masírovat Tvé sexy tělo. Víš, že tě čeká namáhavé cvičení, běh na pásu, navíc v místnosti je i dost teplo ( slibuju, že jestli Tě někdy trochu potrápím, tak to bude jenom v této části našeho příběhu. ). Teď ukaž, jakou máš fyzičku. Jdeš do toho teda naplno, a vidím, že se při takovém nasazení pořádně vypotíš. Moc si Tě vážím, že ze sebe dáš takovou námahu, protože většina holek i kluků by už to dávno vzdala. Jestli nekoho hledáš, tak mi dej šanci, chci se zamilovat do fajn holky, ale musím se Ti svěřit, že mě taky šíleně vzrušuje tvé tělo, právě teď. Jsi fakt dobrá, že se po takové námaze ještě zvládneš na mě usmívat, a jsi tak ješté hezčí. Krásně se leskneš a dovolíš mi, abych si tě vysvlékl. Potůčky potu stékají po Tvém těle a asi vidíš, jak jsi mě vzrušila ....... Jestli se Ti to ještě líbí, napiš, budeme pokračovat spolu....

Top ad

  • This dating ad is now on the place 108 in the list. You can Top the ad to the 1st place right now.
  • Using the Top feature makes the dating ad more visible and it will maintain a top position in its category for 3 days.
  • Repeated use of the Top feature adds up the days, dating ads with more cumulated days will gain higher position in the list.
: