Sexxx

phenomx4
11.7.2019 20:23

Hledám už dlouho odvahu prožít pocit jak jsem pro někoho prcatelná kunda nebo pěkná Bi prdelka na pořádný sex .. Nejlépe kdyby prostě obyčejná náhoda po cestě z práce nebo při večerní procházce , někoho potkat co se zeptá třeba na čas nebo na zapalovač a pak že mi chce omrdat prdel . Zjistil jsem že pokaždé když se snažím něco domluvit tak to trvá moc douho a mě buď přejde chuť nebo mě ovládne strach . Při té náhodné situaci bych aspoň neměl čas přemýšlet , je to jednoduché bez dlouhých obsahů stačí jen narovinu říci udělej mi ho , nastav prdel děvko , a já nebudu mít čas si to rozmyslet ...Problém je že náhoda se asi moc dobře nedomlouvá ... Ale teď zhruba kolem půlnoci se pohybuji na Chodském náměstí za bazénem vždy mám na hlavě žluté sluneční brýle . Tak kdyby náhodou někdo slušný si mě všimnul a chtěl by si provětrat péro ať odepíše do zpráv "PODRŽ MI DĚVKO" a pak mi tohle řekne ,zas na druhou stranu nerad bych tak strávil celý večery až do rána .budu se pohybovat kolem bázenu a garáží a fontány a to zhruba od půlnoci do jedné hodiny ráno , nebo podle možností a nálady ..Děkuji všem co budou slušný a ohleduplný k mé panenské prdelce . PS.určitě neodmítnu ani čuráka do huby :).Tak přeji všem hezký den či večer , podle toho kdy to budete číst..

Top ad

  • This dating ad is now on the place 2066 in the list. You can Top the ad to the 1st place right now.
  • Using the Top feature makes the dating ad more visible and it will maintain a top position in its category for 3 days.
  • Repeated use of the Top feature adds up the days, dating ads with more cumulated days will gain higher position in the list.
: