OPRAVDOVÉ profi focení ateliér

DieCrow
Photographing - request: OPRAVDOVÉ profi focení ateliér
10.9.2019 16:37

Nabízím OPRAVDOVÉ profi focení ve vlastním budoir ateliéru na Praze 9 nebo exteriéru a vzájemné obohacení o pěkné chvíle. . :) je možno přidat i nějaké služby navíc (např. focení s erotickými doteky, focení vás bude opravdu vzrušovat), nebo vytvořit scénář k vaší fantazii. Fotím jak samotné ženy tak i páry, pro rozšíření vašeho fotoalba jak zde, tak i toho rodinného. Fotím i pro firmy profesní fotografie. Mou práci najdete zde v galerii na mém profilu, nebo na www.ctibab.wix.com/photo (link je potřeba okopírovat a vložit do vyhledávače) K focení používám pouze profesionální plnoformátové fotoaparáty Nikon D800, D750 a profi externí blesky. Profesionální světelné objektivy Nikkor s clonou od 1.8f. Výstupem jsou vždy profesionálně upravené fotografie vhodné i pro tisk do velikosti A1 Fotím pro radost a opravdu mě to baví.... v případě zajímavého modelu i ZDARMA (TFP) :) Budu moc rád když se ozvete :) Ateliér je dobře vybaven barem 🍹🍸 tak můžeme dát na mě i drink 🎉. ♡ Přeji pěkný den

Top ad

  • This dating ad is now on the place 40 in the list. You can Top the ad to the 1st place right now.
  • Using the Top feature makes the dating ad more visible and it will maintain a top position in its category for 3 days.
  • Repeated use of the Top feature adds up the days, dating ads with more cumulated days will gain higher position in the list.
: