OPRAVDOVÉ profi focení ateliér

DieCrow
Photographing - request: OPRAVDOVÉ profi focení ateliér
12.9.2019 07:51

Dobrý den, jsem profi fotograf a mám k dispozici vlastní ateliér v Satalicích Praha 9. HLEDÁM TOUTO CESTOU VHODNÉ (ne) MODELKY - ženy, dívky s malými prsy i dobře vyvinuté, k fotografické spolupráci. Velmi rád Vám samozřejmě pomůžu s na focením fotek do vaší galerie nebo i pro osobní potřebu. POKUD by se tu našla taková odvážná modelka (nemodelka rád pracuji i s naprostými amatéry, umím uvolnit i poradit se základním pózováním) neváhejte mě kontaktovat. Používám pouze profesionální techniku Nikon D850 a Nikon D750 profi záblesková světla a velmi dobře vybavený ateliér. Mou práci najdete na www.ctibab.wix.com/photo ... Focení pro mě je zábava a jde vždy doplnit i o něco navíc, scénář dle vaší fantazie (nebráním se ničemu, mohou být i doteky, focení vás bude určitě vzrušovat - když si to budete přát, velmi rád si hraji - jsem pouze hetero)... může to být i velmi zajímavý dárek pro vaši přítelkyni... V případě zajímavého modelu i fotmou TFP. Těším se na vaše fantazie.

Top ad

  • This dating ad is now on the place 36 in the list. You can Top the ad to the 1st place right now.
  • Using the Top feature makes the dating ad more visible and it will maintain a top position in its category for 3 days.
  • Repeated use of the Top feature adds up the days, dating ads with more cumulated days will gain higher position in the list.
: