Hledám kluka na fantazie

Patrik383838
Erotic correspondence: Hledám kluka na fantazie
13.11.2019 03:49

VZe fitku i jinde
A snad i jejich realizaci? Představuju si, jak přijdu do místnosti, kde pilně cvičíš. Když mě uvidíš, zastavíš pás a usměješ se na mě. Já jdu k tobé, dám ti pusu a obejmu tě. Zeptám se : " Jak dlouho běháš ? " Odpovíš : " Teď to právě byla hodina. " Jemně ti otřu ručníkem potem zalitý obličej. Řeknu : " Jsem na tebe fakt pyšný, za tu výdrž a námahu. Jsi úplně propocený, z trička to kape na podlahu. Jsem šíleně vzrušený, sáhni si na můj ocas. " Usměješ se a já z tebe vysvleču tričko s nátělník. Řeknu ti, ať si lehneš, dráždím tě a roztírám pot po tvém těle. Už sténáš a já zpomalím a dodělám té jazykem přes uzdičku. Hezky se třeseś a stříkáš na mou pusu. Miluju pozorovat vrchol svého kluka a už chci taky tu úlevu. Tisknu se na tvé tělo a brzo jsem úplně mokrý oď tvého potu . Řeknu ti : " Hlaď mi ocas, miláčku, tak, krásně. Vzrušuješ mě, když se tolik potíš, já už brzo budu . " Ty se přesuneš pod mě a říkáš " Tak pojď, stříkej " Poslední posledni na tvé tělo a cítím výbuch slasti v celém těle křičím slastí a už to ze mě stříká. Od krku po břicho jsi pocákaný mým semenem. Už asi víš, proč chci vypotit svého kluka. Tak kluci, bude rád, kdyby se někomu něco takového líbilo. Pište, moc se těším

Top ad

  • This dating ad is now on the place 214 in the list. You can Top the ad to the 1st place right now.
  • Using the Top feature makes the dating ad more visible and it will maintain a top position in its category for 3 days.
  • Repeated use of the Top feature adds up the days, dating ads with more cumulated days will gain higher position in the list.
: