Kamarádka se stavila na brko

15.7.2021 Ten_co_svazuje

Byl už večer, plánoval jsem jen koukat na seriál a jít spát. Už to byl pátý den co jsem byl doma nemocný, nevěděl jsem jestli to je chřipka nebo mutace covidu a čekal jsem na výsledky testu.
Do toho mi kamarádka napíše: "dala bych brko, můžu přijet?". Čekal jsem, že po zjištění, že mám pravděpodobně covid, tak odmítne. Chvíli jsem s ní flirtoval, než jsem se o tom zmínil.
Překvapivě ale přijet chtěla. Napsala, že je stejně na cestě a za 5 minut bude před domem, prý je stejně očkovaná.
Chvíli jsme si povídali, padlo jedno brko a pak jsme si sedli vedle sebe na sedačce. Chtěla mi detailně povídat o tom, co se jí o víkendu stalo s kamarády, ale já vzal do ruky malý polštář a bavil se tím, že jsem jí provokoval. Po chvíli jí došla trpělivost a snažila se mi polštář sebrat. To jí moc nešlo a naštvala se ještě víc. Se svýma 160 cm vypadala roztomile. Po chvíli jsem využil situaci, když mi lezla po klínu a ohnul jsem jí přes koleno. To pořád vzdorovala a otočila se směrem ke mně. Pak jsem jí chytnul ruce nad hlavou a políbil.
Jednou.
Podruhé.
S jazykem.
Znovu a znovu.
Cítil jsem jak jí z rukou mizí síla na vzdorování a líbání čím dál víc opětuje. Nic jsme si neříkali, jen jsme se na sebe dívali a vášnivě se líbali. Rukou jsem chtěl zajet pod tričko a sáhnout si na její pěkný dvojky, který mi už několikrát mimochodem vychvalovala, ale chytla mi beze slov ruku. Tu jsem jí hned položil za hlavu a chytnul svojí druhou rukou, zalehnul jsem jí a svojí volnou rukou jsem zmáčknul její pravý prso. Začala vzdychat a prohýbat se. Pořád se trochu snažila bránit, ale s každým dotekem na její citlivé bradavky se mi poddávala víc a víc.
Po chvíli jsem nasával její bradavky pusou, jazykem kroužil okolo i přes. Občas drze stiskl mezi zuby a dál si užíval její vzdychání. Chtěl jsem pokračovat dál a chtěl jí stáhnout sukni. V tom se ale začala mnohem silněji bránit, beze slov.
Hmm, tak takhle ty.
Vrátil jsem se zpátky k líbání, ve kterém ochotně pokračovala. Znovu jsem dráždil její citlivá prsa, znovu se prohýbala. Ale pokaždé, když jsem jí chtěl stáhnout sukni, tak se intenzivně bránila (na můj vkus).
Tak na tebe půjdu jinak. Vzal jsem jí z gauče a hodil k sobě na postel, zalehl a chvíli ještě líbal. Pak jsem jí zakleknul nad obličejem a vytáhl tvrdý péro.
Bez váhání ho vzala do pusy, to mě mile překvapilo. Po chvíli jsem už na ní nemusel klečet, stoupnul jsem si na kraj postele a šukal jí do krku. Rukama mě dráždila koule a honila při kouření, nebo si mě přitlačovala za zadek, abych ho do ní zasunul hlouběji. Tohle mi potvrdilo, že jí dneska rozhodně vymrdám.
Jak ležela na zádech a soustředila se na moje šukání jejího krku, všiml jsem si jak začala roztahovat nohy s její stále oblečenou sukní. Naklonil jsem se víc nad ní a rukou zajel rovnou pod kalhotky.
Asi nepřekvapí, že byla hrozně mokrá.
Chtěla jednou rukou tu mojí vyndat z jejích kalhotek, ale nechtěla se přestat věnovat mýmu péru a stačilo mi pokračovat dovnitř jedním prstem, aby nahlas zavzdychla, prohnula se a konečně se mi odevzdala. Začal jsem jí prstit a přidávat na intenzitě, měla extra vlhkou, hladkou a úzkou kundu, příjemnou na dotek. I přes intenzivní prstění jsem ocenil její snahu mi pořád kouřit péro, ikdyž jsem ho měl jen zasunutého v jejím krku a tlumeně přes něj vzdychala.
Naklonil jsem se nad její kundu, oběma rukama roztáhnul nohy a olíznul její vyholené krásné pysky. Chutnala čistě a příjemně, takže za chvíli už měla můj dlouhý jazyk v sobě, zatímco se pořád dusila na mým péru. Málokdy mě s holkou baví lízání, musí se mi kunda líbit tvarem, být upravená, čistá a chutná. A tahle všechno splňovala. Po chvíli lízání jsem vyndal péro z jejího krku, nechal jí s roztaženýma nohama a mokrou lasturkou na posteli a šel jsem pro kondom. Ten jsem nerozbalený hodil na její břicho a beze slov se jí podíval do očí.
Po krátkém zaváhání ho začala rozbalovat.

Na svoje zadané kamarádky si opravdu nemůžu stěžovat :)

User comments

Please log in to add a comment.

moc krásný příběh s detailním popisem člověk jak kdyby tam byl