Voda dělá divy.

18.7.2021 ttbaker

Asi před dvěma roky jsme byli s mojí drahou v Budapešti. Nejsme úplně na chození po památkách a tak slavné budapešťské lázně byly na programu ještě než jsme do města dorazili. Ráno po příjezdu jsme se probudili v hotelovém pokoji, chvíli jsem přemýšlel že zkusím mojí drahou obtěžovat pod peřinou, ale nakonec zvítězila lenost a rozbřesk jsme oslavili jen polibkem. Byl to náš první společný víkend po delší době a kundičku mé drahé už jsem pár týdnů neměl možnost navštívit. Po snídani jsme se vydali do města. Chtěli jsme do lázní dojít pěšky abysme měli pocit zasloužené odměny. Po asi hodince svižné chůze jsme lanovkou jsme vyjeli na zámek a svižně ho proběhli, aby se neřeklo. Pak už jsme ychle zamířili směr lázně. Už u vchodu nás ohromila dobová atmosféra. Zaplatili jsme u pokladny, zapůjčili osušky a zamířili do šaten. Oba jsme dostali svojí kabinku. Převléklii jsme se každý zvlášť do plavek. Má drahá se oblékla do zelených bikin, vršek nádherně obepínal její velká prsa s velkými bradavkami. Ty tvořily na košíčcích bikin jemné vzrušující hrbolky. Spodní díl napůl zakrýval její krásný zadek a vepředu se lehce zařezával do jejího šťavnatého pahorku. Delší nazrzlé vlasy si sepnula do culíku na vrchni straně hlavy.

Já si oblékl koupací šortky, trochu menší, ale zdůrazňovaly některé křivky. Má drahá zavrčela a nenápadně si rukou prozkoumala můj rozkrok. Vlepil jsem jí letmou pusu, viděl jsem jí na očích že by nejrajději zapadla zpátky do kabinky a nechala se zezadu ojet. Plácnul jsem jí po zadku a pobídnul směrem k bazénu. Já vodu miluju. Vyvolává ve mě neodbytné vzrušení. Možná to má něco společného s tím když jsem si zhruba ve dvanácti letech při plavání v rybníku z legrace sundal plavky. Při tempech plavání se voda vířila okolo mého penisu a způsobila mi jednu z prvních silných erekcí. První orgasmus jsem zažil o něco později ve sprše na horské chatě. Nechal jsem horkou vodu z hlavice padat na žalud až k nesnesení a pak pěti rychlými pohyby objevil kouzlo malé smrti.

Zpět do lázní. Centrální bazén se nacházel v obrovské hale s vysokými stropy a byl určen spíš k plavání. To nas tolik nelákalo. Na zdi jsem si všiml cedule "Parní místnost". Navrhl jsem přesun do páry a má drahá to kvitovala. Trochu jsem doufal že místnost bude prázdná a temná. Blízkost k vodě už pomalu startovala moje vzrušení. Bohužel v páře bylo poměrně plno, zabrali jsme i přesto dvě volná místa a přítilskli se k sobě nahou kůží. Ruku jsem položil na její stehno a jemně jí provokoval. Návštěvnící se v páře střídali a na pár krátkých momentů jsme bylo v místnosti skoro sami. Proběhly dva nebo tři vášnivější polibky a kontrola kvality úvazu podprsenky a tuhosti její prdelky. Kontrola dopadla na výbornou, ale už jsme se v páře začali trochu nudit. Vyrazili jsme proto z páry na další průzkum.

Po chvíli jsme našli menší zasrtčený bazén s teplejší vodou a intimnějších osvětlením. Měl asi deset a deset metrů, mírně nepravidelný tvar. Okamžitě jsme se vydali do nejtmavšiho kouta vodní plochy. Asi čtyři metry po pravé straně a pět po levé posedávali další návštěvníci. Bavili se ve svých skupinkách, nás si nikdo nevšímal. Sedl jsem si na podvodní lavici, která byla vyvýšena asi půlmetr nad dnem. Hladina mi tak dosahovala těsně nad prsa. Má drahá se posadila vedle mě. Opřela se o mě a já jí rukou zlehka objal, rukou jsem pohodlně dosáhl na její bříško, prsa, obličej. Pohladil jsem jí po tváři a sjel přes její citlivý krk do dekoltu. Rozhlédl jsem se po okolí a rukou vjel do po podprsenku bikin. Obkroužil jsem její bradavku, hladil jí na její hebké kůži a po chvíli laškovně podráždil bradavku. Ona spokojeně vydechla. Podíval jsem ji do očí a byly stejně vlhké jako její kundička. Jak vím že byla vlhká? Je totiž vlhká vždycky. Mojí drahou stačí políbit déle než tři sekundy a okamžitě vlhne.

Často jí třeba při přivítání po příchodu domů takhle políbím a okamžitou kontrolou kalhotek zjišťují že je krásně mokra. Pak stačí několik desítek sekund rychlého výpadu na klitoris a mé drahé povolují orgasmem kolena. Sjel jsem rukou přes její bříško ke spodnímu dílu plavek, prstem jsem dosáhl jen na všek její nakrátko střižené přistávací dráhy. Má drahá si holí dohladka, kromě uzounkého proužku krátkých chloupků. To už nevydržela a zvedla se z lavice a klekla si na dno bazénu přede mnou. Jejíma pronikavýma očima se na mě upřeně podívala, rozhlédla se kolem a vyhoupla se čelem ke ně, klínem dosedla na ten můj, objala mě kolem ramen a políbíla mě na krk.

Chvíli mě laskala a moje vzrušení stoupalo do výšin. Sáhla mi do rozkroku a nahmatala moje tvrdnoucí péro. Moje drahá miluje péro nade vše. Má ho nejraději vevnitř a tvrdě, zezadu. Miluje orgasmy způsobený narážením na dno její hebký kundičky. Na šukání tam ale bylo moc lidí. Navíc nebrala tou dobou antikoncepci a vytažení péra v orgasmický slasti by mohlo znamenat komplikaci a prozrazení. Políbíl jsem jí, jazykem zašermoval oprotí jejímu, kousl jí do rtu. Rukama jsem ji stiskl ramena, mojí levou nohu natáhl a pravou ohnul v koleni do pravého úhlu. Pobídl jsem jí aby se jejím lačným rozkrokem posunula nad moje koleno. Jejími nádhernými stehny objala mojí nohu, uvelebila se. Nikdo se na nás nedíval prozradila letmá kontrola. Začali jsme si povídat, abychom odvedli trochu pozornosti. Má drahá se začala vlnit na úponu mého kolene. Čéška ji zajížděla přesně mezi její pysky. Cítíl jsem jak pod plavkami roztáhly a obepínají mě. Jednou rukou jsem jí držel za rameno a druhou stiskl bok a nenápadně řídil její pohyby. Vlnění zleva doprava vystřidalo předozadní přirážení. Její klitoris klouzal po mojí noze a cítil jsem jak má drahá zatíná postupně svaly. Po očku jsem kontroloval okolí a dodával jí sebevědomí pochvalami. Má drahá shodila před naším výletem pár kil a na krku jí při tom všem vzrušení pracovaly svaly. To mě dokáže přivest k šílenství.

Přitáhl jsem jí zadek tvrději k mému kolenu a ona ještě zrychlila. Bylo cítít jak se celá napíná. Zaklonila trochu hlavu, přivřela oči, kousla se do rtu, ruku co měla na mém rameni neudržela a musela se opřít o lavici pod vodou. Několik posledních mikropohybů a má drahá zaťala celé tělo, zavřela úplně oči a snažila se nevydat ani hlásku. Vydala jen skoro neslyšný vzdech. Celá se zatřásla a já pozoroval jak se oddává orgasmu. Bylo vidět že vzrušení z odhalení a několikatýdenní abstinence zapracovala. Slast trvala skoro patnáct sekund. Když slastná křeč pominula, otevřela oči a dopřála mi nádherný upřímný úsměv. Vyčerpáním mi padla na rameno a líbala mě. Takhle zblízka bylo slyšet její nádherné vzdychání. Políbíli jsme se, Dlouze a vášnivě. Kdyby nás někdo pozoroval, nemohl být na pochybách co tu opravdu provádíme. Má drahá zůstala sedět na mém klíně a užívali jsme si jeden druhého. Jednou rukou jsem přejel z jejího zadečku přes bok a pohladil jí po vnitřní straně stehen. Náboj orgasmu byl stále přítomen. Rozhodl jsem se že využiju jejího vzrušení a na prvním orgasmu zkusím postavit další.

Pobídl jsem mou drahou aby si sedla vedle mě a přehodila její nohy kolmo přes ty moje. Levým stehnem se tak přitiskla k mému břichu a pravé nechala klesat přes moje kolena. Pravou rukou jsem jí objal kolem ramen a levou rukou pomalu přejíždel od jejího nártu, přes kolena, pohladil ji po stehnech a doputoval až k láce jejích obepnutých plavek. Instinktivně nohy trochu ještě roztáhla abych měl lepší přístup. Rozhlédl jsem se a jedna ze skupinek se zrovna odebírala k odchodu. Podíval jsem se mé drahé do očí a odsunul pruh bikin z její frdičky, Hned byla cítit ta nezaměnitelná konzistence přírodního lubrikantu. Klitoris měl už ale na svědomí první orgasmus a já se nerad opakuju. Prsty jsem pomalu opatrně zasunul do její kundičky a opatrně nahmatal zvrásněnou část na přední straně. Prohlásl jsem něco jako, "Dobré odpoledne, pane Grafenberg." Začal jsem pomalu přejíždět prsty její nádherné mokrou kundičkou. Rytmicky jsem bříšky prstů příražel, palcem jsem přiležitostně pohladil klitoris.

Trochu mi v práci vadily plavky, má drahá si toho hned všimla a rukou si plavky podržela stranou. V tu chvíli se už odcházející skupinka odebrala ven z bazénu. V bazénu zůstalo jen pár lidi na úplně opačné straně a malá skupinka asi šest metrů daleko. Vzrušovalo se dívat po okolí a střídavě mé drahé do očí, zatímco moje prsty masírovaly vnitřek její napínající se kundičky. Podíval jsem se dolů a viděl celý esteticky vyholený klín. Zajížděl jsem jí až na samé dno kundičky. Pohladil její citlivý děložní čípek a vrátil se k G-bodu. Přidal jsem na tempu dráždění. Díval jsem se jí střidavě do očí, na její houpající se prsa na hladině vody, na okolí a na její rozpálený rozkrok. Cítil jsem jak se její svaly opět stahují, orgasmus byl už blízko. Někdy jí rád provokuju, tak jsem zpomalil, ona hned pochopila o co se snažím a vrhla mi laskyplně nesnášenlivý pohled. Pokračoval jsem v masáži a má drahá zničehonic docela nahlas vzdychla, podíval jsem se na ní, měla už zavřené oči, propínala se v zádech. Podíval jsem se směrem k jejímu klínu a všiml se že má drahá podvádí a ukazováčkém si dráždí bezostyšně poštěváček. Než jsem jí stačil napomenout, kousla se do rtu a celá se vzepnula mohutným orgasmem.

Otevřela hned oči, bylo vidět že jí intenzita překvapila a že bojuje aby se neprozradila. Naštěstí mou drahou občas rukou proti její vůli dráždím když telefonuje. Dalo by se říct, že má určitý trénink. Chtěl jsem ji ale potrestat za její podvádění a s masáží g-bodu jsem nepřestal ani během orgasmu. Ona prudce přestala dráždit svůj naběhlý poštěváček, protože si byla jistá že další kombinovaný orgasmus by už tak tichý nebyl. Přitiskla se aspon k mému rameni a energii třetího orgasmu tlumeným sténáním uzemnila ve mě. Nohy pod vodou se jí třásly v opojné slasti. Když orgasmus vydýchala, objala mě a chvíli jsme si povídali jaké orgasmy byly. Často mě to zajímá, První byl unikátní, po delší době vždycky je, prý si představovala že tu nikdo není a ona mě sprostě ojíždí. Já se do ní udělám i bez prášků. Při orgasmu si prý představovala jak v detailu moje péro zajíždí nadoraz do její frndy. Má drahá má ráda porno a udělá se vždydcky pří detailu. U dalších dvou si představovala že se k nám přídalo pár dalších návštěvníků bazénu a užili jsme si malou orgii. Při posledním orgasmu si představovala že na mě sedí a snědší svalnatý chlapík jí šuká do zadku. Hladila mi při tom pod vodou mojí absolutní erekci. Nejdřív přes plavky, pak mi vjela nohavicí pod ně a hladila mi žalud a jemně honila péro od koulí až po špičku. Cítíil jsem že orgasmus by tímhle tempem dorazil tak do minuty, ale svůj orgasmus jsem si představoval jinak. Nabídl jsem mé drahé že se vrátíme do kabinek a návštěvu lázní ukončíme.

Chvíli jsme počkali aby částěčně opadla moje erekce. Cestou do šaten mi jestě vyprávěla jak často chodí v posilovně do vířivky a nechává se proudem vody dráždit přes plavky v rozkroku. Občas si představuje že tam za ní přijdou dva muži, na jednoho si kundou sedne a druhý jí vyšuká zadek. To se pak otočí čelem k okraji vířívky, kde je nejsilnější tryska, poodtáhne si plavky a roztáhne si pysky, aby litry vody narážely přímo na její klitoris. Ta představa mojí erekci znova nabila a naštěstí už jsme byli u kabinek. Začal jsem odemykat svojí, a těšil se jak moji drahou zatáhnu dovnitř a vrazím jí do její roztoužený vlhký kundy. Moje drahá byla ale rychlejší a zatáhle mě do svojí kabinky. Začala mě skoro násilně líbat a sundavat plavky. Navlhčila si ruku v sobě a začala mi ho honit. Zakllonil jsem hlavu a užíval si ten perfektní pocit. Rukou jsem jí za zády rozepnul podprsenku, jakmile se odporoučela, zmáčkl jsem jí její velký, ale krásný prsa a zubama se vrhl na její ztopořený bradavky. Po chvíli jsem zabrzdil její ruku. Potřeboval jsem být v ní. Stáhl jsem jí plavky až na zem, trochu roztáhl její nohy, kleknul si a jazykem křížem krážem lízal její mokrej pahorek. Směs chlorový vody a jejího přírodního lubrikantu měla překvapivě vzrušující chuť. Přitáhnul jsem si její zadek sněren k obličeji a ona instinktivně udělala to samé jejíma rukama. Nejsem apriori submisivní, ale zbožňuju při lízání pocit že jsem její otrok a plním jí službu.

V posteli bych jí vylízal až do konce, ale tady už jsem nemohl odolat. Otočil jsem mou drahou zády ke mě, rukou na zádech jsem jí pobídl ať se opře o zeď kabinky, mezi nohy jsem jí zezadu vsunul svoje koleno, ona se rozkročila ještě víc. Rychle jsem si ještě přidřepl a pár rychlými pohyby jazykem podráždil její hlaďoučký análek. Má drahá to nečekala a zasténala blahem. Do vedlejší kabinky zrovna někdo přišel. Stoupnul jsem si a namířil svoje nedočkavý péro k její kundičce, navlhčil jsem špičku žaludu její vlhkostí, trochu jí roztáhl pysky a poměrně suverénně přirazil. Má drahá vzdechla, já ji chytil za boky a začal přirážet. Chvíli jsem hledal způsob jak omezit plácáaní mokrých těl, snížíl jsem trochu těžiště a zasouval do ní péro trochu zespodu a jen pánví. Lidi ve vedlejší kabince se vesele bavili, což mě vzrušovalo a cítil jsem že orgasmus se blíží. Blížíl se dřív než bych chtěl, ale kdybych zpomalil, má drahá by mi pravděpodobně ukousla hlavu. Ja ale miluju společný orgasmy, tak jsem zezadu nahmatal její klitoris a začal směle podvádět. Tento chvat je téměř vždy na jistotu a má drahá se musela kousnout do ruky.

Zrychlil jsem přirážení, zmáčkl její bok, cítil jsem jak se její kunda obpíná kolem mého péra, její orgasmus už začal. Rukou jsem silou přejel několikrát zleva doprava po jejím poštěváčku abych orgasmus posílil. Vytáhl jsem péro, mé drahé se podlomily kolena a kousáním do ruky tlumila akustické následky obřího orgasmu. Pootočila se hlavo na mě, Do očí se jí vlily slzy a chvíli nemohla popadnout dech. Ten pohled mě přehoupnul přes hranu a mohutně jsem se udělal, první proud semene přistál na jejím krásném zadku, další přistály na zemi. Stáli jsme tam oba, mokří, nazí a čerstvě udělaní. Políbíl jsem jí na prso a musela si rukou zacpat pusu. Moc citlivá. Přemýšlel jsem že jí udělám ještě jednou, ale raději jsem si užíval slastný pocity, který ještě způsobovaly stahovaní mý prostaty. Péro mi cukalo slastí a kapky semene padaly na mokrou podlahu. Má drahá si klekla a dala mi pusu na žalud.

Objali jsme se, hladili se po mokrých tělech. Ctyři orgasmy ku jednomu. Za mě ideální stav. Moje erekce pomalu opadla a šel jsem se převléknout do své kabinky. Představoval jsem si jak se suší, jak schovává svoje prsa do suché podprsenky a jak na její stále mokrou kundičkou přilehnou fialové krajkované kalhotky. Venku jsme se políbili.

Cestou na večeri jsme vzpomínali na dávnou dovolenou. Byli jsme na karibském ostrově, na pláži, kde panoval čilý provoz. Objímali jsme se čelem k sobě, jen deset metrů od břehu. Voda byla tak do pasu a já mou drahou tenkrát poprvé udělal v moři. Rychlá masáž klitorisu rukou pod plavkami, orgasmus byl prý průměrný, ale lokace nezapomenutelná. Má drahá mi chtěla slast oplatit ale já se styděl. Chvíli jsme se pošťuchovali, ale najednou mi stáhla plavky těsne pod pas, vytáhla moje vzdouvající se péro, otáhla si bikini z rozkroku a napíchla se na mě. Objala mě oběma nohama kolem boků a nechala se nadnášet vodou, přiboj jí příražel na můj k prasknutí ztopořený penis a během chvíle jsem se do ní udělal.

Voda dělá divy.

ttbaker ttbaker
0 comment 18.7.2021 18:31

User comments

Please log in to add a comment.