Jednou nohou v pekle 3/3

12.4.2022 ondrej1987

Izbou sa ozývali Diine vzdychy ako som do nej pomaly v celej dĺžke prirážal, sám som bol prekvapený že práve ja čo neznáša misionára a jeho variácie jej to chcem robiť zrovna takto. Páčilo sa mi ju vidieť ako jej to robím, hrať sa a bozkávať jej pri tom prsia a krk a držať ju pod sebou keď na ňu prišlo vyvrcholenie. Ale tiež som doteraz nevedel že je rozdiel medzi jebačkou a milovaním, a milovanie je to čo sme dnes v noci s Diou definitívne robili.

Pred viac ako hodinou to ale nevyzeralo takto ideálne. Určite som dnešnú noc neočakával že bude všetko ako z romantického filmu tety Rosamunde, no fakt som nečakal že sa zo ženy podo mnou stane zúrivé klbko brániace sa všetkým čo má. Naivne som si totiž myslel keď som ju položil na posteľ po tom čo sa udialo na chodbe že sa mi oddá bez odporu, opak bol ale pravdou.
Začalo to hneď čo som jej začal rozopínať tých milión otravných mini gombíkov na jej košelových šatách aby som sa dostal k jej plným prsiam a Dia sa mi v tom snažila zabrániť. Síce som ju priľahol a dráždil jej krk jazykom ale moc to nepomohlo, skôr naopak. Chcel som ju pobozkať ale normálne som sa bál že ma kusne. Naše zápasenie sa zastavilo až keď sa spáľňou zrazu rozľahol zvuk trhajúcej sa látky. Pomaly som sa z nej zdvihol a ani som sa na ňu nemusel pozrieť, vedel som že ak by pohľady vedeli zabíjať tak je zo mňa už iba hromada popola.
"Ja ťa vykostím!"
"Kúpim ti nové." zadrel som.
Počul som už iba "O to tu nejde!" a zacítil tlak medzi stehnom a bruchom - a tvrdo dopadol na zem.
Netuším ako sa jej to podarilo keď mám skoro o 40 kíl a 20 centi viac než ona, využila ale voľnú nohu a moju nepozornosť aby ma doslova vykopla z postele. So smiechom som vstal zatiaľ čo Dia podliehala panike "Ježiši si v poriadku? Chcela som ťa len odstrčiť. Bolí ťa niečo?"
Namiesto odpovede som sa zbavil trika, kľakol si pred posteľ a zdrapil ju za nohy. "Som v pohode, len sa mi už nechce hrať".
Pritiahol som ju k sebe tak aby sa jej zadoček dotýkal môjho brucha, stiahol je leginy spolu s nohavičkami do poli stehien, pritlačil jej ich k hrudníku a jazykom po prvý raz ochutnal jej lono. Zo začiatku sa snažila brániť no ako som jej špičkou jazyka začal krúžiť po klitorise a pyskoch a počul jej vzdychy vedel som že ju mám. Pustil som jej nohy a prstami roztiahol pysky a jazykom ochutnal je vnútro. Krásne hlasné zastonanie. Nechcelo sa mi, no na chvíľu som prestal aby som ju zbavil legín. Bez nich som jej roztiahol nohy a znovu sa prisal na teraz už pekne roztiahnuté lono. Je to už zopár rokov čo som naposledy lízal ale na základe stonov ktoré som počul sa zdalo že to robím dobre. Potvrdila mi to keď som zacítil jej ruky v mojich vlasoch a keď si ma pridržala aby som sa venoval jej klitorisu. Netrvalo dlho keď nahlas zastonala a celú ju prehlo ako ju premohla vlna orgazmu.
Chvíľu som sa s ňou ešte hral kým som vyslobodil z riflí a boxeriek svojho až bolestivo tvrdého vtáka a natiahol si naň gumu, nechcel som Dii nechať čas sa spamätať z toho čo sa stalo aby sa znovu začala brániť.
Vyliezol som na posteľ a umiestnil sa medzi jej nohami zatiaľ čo som jazykom som kĺzal cez jej brucho k prsiam. V ceste mi stála košeľa ktorú som jedným trhnutím dorazil. Podprda sa na moju radosť dala otvoriť spredu a jej prsia konečne oslobodené z väzenia sa krásne rozliali, vďaka ich veľkosti ale aj naďalej tvorili dva krásne kopce s chutnými bradavkami ktoré ako keby boli stvorené na cmúľanie. Na jednu som sa prisal zatiaľ čo som vtákom pomaly vnikol do Dii.
Vedel som že je zle, to ako zastonala keď som sa do nej nasilu pretlačil, jej teplé a neuveriteľne tesné vnútro, bolo mi od začiatku jasné že sa prvý raz urobím tragicky rýchlo ale nemyslel som si že začnem striekať už na druhé vsunutie.
Tá hanba...to trapné ticho...ležal som na nej a najradšej by som bol zmizol z povrchu zemského aj napriek faktu že som stále tvrdý a môžem sa urobiť aj 4x za noc, to ona ale netuší. Čo Dia najviac neznáša sú rýchlovky, vždy mala len rýchlovkárov a teda môj výkon by sa dal nazvať nie rýchlovkou ale skôr sekundovkou.
Nahodil som čo som dúfal vyzeralo ako sebavedomý úsmev, vytiahol ho z nej a ako zbabelec sa jej otočil chrbtom bez toho aby som sa jej pozrel do očí. Naťahoval som si novú gumu keď z Dii vypadlo "Tak ja už pôjdem, požičiaš mi tričko keďže si mi zničil šaty?". Nevidel som jej do tváre ale z hlasu som počul že sa snaží za každú cenu nesmiať, moc sa jej to ale nedarilo. Sedela na druhej strane postele a snažila sa pôsobiť seriózne ale videl som že sa dusí smiechom.
Obišiel som posteľ a prišiel k nej s postaveným vtákom, ktorý by si všimla ak by neobdivovala stenu snažiac sa nesmiať, až k nej a spýtal sa "Ty sa mi smeješ?"
"Jaaaa? Nikdyyyy!?" ale už to nedala a začala sa smiať. A ja s ňou.
"Tak uvidíme koľko ti ten smiech vydrží". Keď sa na mňa pozrela oči jej zbehli nižšie a došlo jej že som s ňou ešte neskončil. Zbavil som ju zvyšku handier a hneď sa začal jazykom venovať stvrdnutej bradavke zatiaľ čo o druhú sa starali moje prsty. Vtákom som jej pomaly dráždil klitoris, bola vlhká skoro ihneď a keď som do nej konečne vnikol po druhý raz zastonala tak že som sa skoro zas odbavil v tom momente. Pre istotu som sa v nej prestal hýbať aby som to predýchal a zameral sa na jej pery ktoré som až dnes prvý raz ochutnal. Akonáhle sa ale naše jazyky dotkli a začali spolu tancovať už som viac nemohol čakať a začal som do nej dorážať čoraz rýchlejšie a hlbšie. Cítil som že čoskoro budem, pohľad na ňu ako sa od vzrušenia podo mnou vlní a pocit ako mi svojím vnútrom stláča vtáka ako v nej jazdím mi moc nepomáhal. Našťastie bola blízko tak ako ja a o pár prírazov ju premohol silný orgazmus ku ktorému som sa pridal aj keby som nechcel keďže sa jej stiahlo celé vnútro s mojim striekajúcim vtákom v centre.

Boli štyri ráno keď po ďalších dvoch prekvapivo iba kvázi misionárskych kolách s túliacimi prestávkami v mojom tričku namiesto šiat odchádzala domov. Chcel som ju ísť odprevadiť no trvala na tom že chce ísť sama, tak som ju aspoň sledoval z okna pokým sa dalo a hypnotizoval jej barák kým sa nerozsvieti v kuchyni ako znamenie že prišla domov v poriadku.
Celú tú dobu som rozmýšľal čo bude odteraz, prekročil som hranicu a vôbec mi to nebolo ľúto a chcel som v nej byť znovu a to čo najskôr. Čo som ľutoval bolo že som jej nepovedal že ju milujem a že s ňou chcem byť, mal som to na jazyku celý večer no nevedel som sa premôcť a jej to povedať.
Dohodol som sa sám so sebou že sa s ňou čoskoro stretnem a porozprávame sa o dnešku a o spoločnej budúcnosti keď sa zbaví toho neschopného chlapa.
To som ale ešte netušil aký som idiot.

User comments

Please log in to add a comment.