Příběh pro manželku…

14.6.2022 Shehawhe

Je letní večer, slunko už zašlo za horizont a začíná pofukovat chladivý větřík. Dáš mi pusu a vystoupíš z auta. Na sobě máš jen šaty, sandály a máš rozpuštěné vlasy. Stojí ti bradavky a nadouvají látku. Kalhotky nemáš. Máš plodný dny a z kondičky ti teče šťáva. Vypila sis Cider, hlavu máš lehkou a dole hroznou chuť na sex. Jdeš k několika stavebním buňkám u staveniště. Kolem stojí a pokuřují dělníci a někteří pijí pivo. Zvědavě si tě prohlížejí a něco vzrušeně mumlají.
Jeden k tobě přistoupí a řekne ty jsi Jana? Pak tě pozve dovnitř. Vevnitř je stará postel. Ukáže na ni a řekne, takže 1000 za každého? Pokývneš hlavou a vyhrneš si sukni. Vykoukne ti chlupatý klín. Začne být vzrušený a rozepne si kalhoty. Vezmeš mu ho do ruky a řekneš, napřed peníze. Sáhne do kapsy a vytáhne zmačkanou tisícovku. Položíš ji na postel, vyhrneš si šaty a klekneš si na postel.
Ucítíš jeho velké hrubé roce na zadku, hladí ti půlky a vyhrkne ty teda ráda mrdáš bez gumy? Řekneš jo. A dneska chci být pořádně vycákaná. Stoupne si za tebe a jednou rukou tě drží za bok. Druhou rukou si drží čuráka a ty cítíš jeho žalud na svých pyskách, který jsou úplně mokrý vzrušením.
Vrazí ho do tebe. Začneš vzdychat a hned se uděláš. Je překvapený a chvíli je jen tak v tobě. Pak si hlavou lehneš na postel a natáhneš ruku mezi svoje nohy. Nahmatáš jeho koule. Cítíš, jak jsou plný. Začneš mu je hladit a jemně mačkat. Začne přirážet rychleji. Špitneš, vystříkej se do mě. Zavzdychá, vrazi ho hluboko do tebe a ty cítíš jak pulzuje a jak ti plní pičku svým spermatem.
Pak ho vyndá a z tvé rozevřené kundy vyteče jeho sperma na postel a na zem. Ohlídneš se a vidíš další chlapy stát u dveří. Jeden hned vejde, položí ti na postel další tisícovku a ty vidíš, jak mu z kalhot visí velký péro. Začneš mu ho hladit a stahovat předkožku. Za chvíli mu stojí a má aspoň 20 cm. Špitneš chci šukat. Stoupne si za tebe a zasune. Cítíš ho hluboko a trochu ti bolí ale hrozně tě to vzrušuje. Honíš si klitoris, a on šuká tvrdě a drží tě pevně za boky. Křikneš stříkej. A on hekne, napne se a začne stříkat. Má toho tolik, že dokonce trochu vystříkne ven. Cítíš se jako pořádná kurva a moc se ti to líbí. Chceš ještě.
Hned vejdou dva zaráz a hrubým hlasem řeknou, můžeme dva? Kývneš. Hodí ti na postel 2000 a řeknou ti hon nám ho. Musíš si kleknout a máš jejich čuráky u hlavy. Začneš je honit a jim se postaví. Jeden tě chytí za vlasy a řekne kuř děvko. Cukáš se, ale drží tě pevně za vlasy až to bolí. Pak ti otočí hlavu, abys kouřila i toho druhýho. Kouříš na střídačku oba dva čuráky a začalo se ti to líbit. Pak si jeden vezme čuráka do ruky a začne stříkat. Nesměle otevřeš pusu a něco ti steče na jazyk, něco máš na tváři a ve vlasech. Pak řekne tomu druhýmu vymrdej tu špinavou kurvu. Ten tě chytí za ruku, otočí a povalí na postel. Lehne si na tebe vrazi do tebe čuráka. Chytí tě pod krkem a začne stříkat. Cítíš další dávku spermatu ve své kundě. Pak se zvedne a oba odejdou.
U dveří kouká další a ty na něj kývneš. Je trochu nesmělý. A něžně ti kapesníčkem otře tvář. Jsi překvapená. Řekneš mu lehni si. Pak mu začneš honit čuráka a hladit koule. Zavře oči a vzdychá. Pak si na něj nasedneš a honíš si ji. On vzdychá víc a vyhrkne, můžu do tebe stříkat? Pošeptáš mu do ucha, jsem děvka, stříkej do mě. Napne se a vystříkne. Pak se zvedneš, on taky a řekneš ještě peníze. Dá ti peníze a odejde.
Ještě se na tobě vystřídá několik chlapů, pak už to nepočítáš. Nakonec přijde jeden, co ti dá 1500 a řekne já bych chtěl mrdat tvůj anál. Lehneš si na postel zvedneš nohy a řekneš, pojď do mě. Chvíli ti jezdí žaludem po úplně mokré a rozevřené kundě a pak ti začne strkat žalud do análu. Líbí se ti to, vzdycháš a kroutíš zadkem. Říká, ty jsi pěkná anální děvka. Řekneš mu, vycákej se mě do prdele. Zrychlí a za chvíli už stříká do tvé prdelky. Když se udělá odejde. U dveří už nikdo není. Padla tma. Zvedneš se, posbíráš peníze, shrneš si šaty a vyjdeš ven. Dojdeš k autu, čupneš si, čůráš a vytlačíš z kundy a análu sperma. Pak si sedneš do auta. Já se vzrušením chvěju. Ty řekneš, stříkali do pusy, kundy i análu. Nastartuju a jedeme domů.

User comments

Please log in to add a comment.