Nahatá náhoda

30.10.2022 Hedonist2

Známe se již několik let, Ivana je bejvalka jednoho známého. Asi před rokem jsme se náhodně potkali v hospodě, ona tam byla s hudebníky rock bandu kde zpívá. Já tam byl s manželkou, tak jsme se jen pozdravili. Ivana pokukovala po mě a já po ní. Cítil jsem vzájemnou atraktivnost. Po té jsme se ještě několikrát potkali, ale nikdy ne sami. Bylo mi jasné, že má zájem nejen o anglickou konverzaci, na kterou jsme se jednou do budoucna domlouvali. Dala mi telefonní číslo, ale nevycházelo nám setkání, když jsem jí volal skutečně nemohla, a ona mi nemohla volat kvůli manželce, tak jsem to nakonec nechal na náhodné setkání.

Chodím občas na nudu v Brně, je tam stánek s občerstvením a stolky. Rád tam srkám pivo a pozoruji nahaté ženské ve frontě. V pátek jsem dorazil až kolem 16. hodiny, vyslékl se a zasedl k pivu. Najednou vidím ve frontě Ivanu s jedním tím hudebníkem. Krve by se ve mě nedořezal. Ivana byla uplně nahá jen držela v ruce peněženku. Její postava je víc než baculatá. Když jsem ji vídával sedět v hospodě na židli, její velká zadnice přesahovala majestátně na všechny strany. Nyní jsem ji viděl ve své pevné majestátnosti ůplně nahou. Hudebník mi však blokoval celkový pohled. Bavili se, Ivana nesledovala okolí. Co mám dělat? napadlo mě. Vstát a jít ji pozdravit? nebo čekat jestli si mne všimne? Uvědomil jsem si také, že mám momentálně čuráčka pěkně zcvrklého... Jáký první dojem by to asi na Ivanu udělalo?

Hudebník už byl na řadě, otočen do okénka, Ivana se nepřítomě začala rozhlížet kolem sebe. Já si ještě pro jistotu rychle pod stolem pohonil čuráka, aby se zvětšil. Hned na to mě Ivana uviděla a téměř zcepeněla překvapením, mimoděk ustoupila, ale nebylo za co se schovat. Stála tam v celé své nahé kráse. Široké boky, obrovské kozy, trochu břísko a široká hladce vyholená kunda. Všiml jsem si i jejích pevných stehen. Vstal jsem a šel k ní. Stála tam v šoku s roztaženými pažemi a zírala na mě jako na zjevení. Hudebník už měl nakoupeno, Ivana byla na řadě. Rychle a trochu zmateně mě objala s tím že musím počkat, že je na řadě, koupí si pivo. Obětí bylo krátké ale těsné, pokožka na pokožku, cítil jsem jak mi tvrdne. Hudebník si mě prohlédl, můj poloztopořený ho zjevně pobavil. Ivana nás představila, já je pozval ke stolu, ale hudebnik, že jde ještě do vody a potom už stejně pojede domů. Ivana, že si na chvilku přisedne.

How you doing sweetie? spustil jsem anglicky abych odlehčil situaci. Thanks, what a surprise... Stáli jsme naproti sobě, konečně v jakémsi klidu a samozřejmě se vzájemně sjeli očima od shora dolů a zpět.
Ivaniny oči se dlouze zastavily na mém polotvrdém čuráku, moje na jejích úžasných kozách. I like what I see, do you too? Odlehčoval jsem zase. Usmála se téměř zasněně a špitla, yes I do, a usrkla piva.

Pokynul jsem směrem ke stolu, sedla si na lavici naproti mě. Oči mi neustále sklouzávaly na její obrovská vemena. Všimla si toho a žertovně poznamenala, těší mě že se ti tak líbí. Nemohl jsem se vůbec soustředit na konverzaci, v hlavě mi jen dunělo, líbat! mrdat! Konverzace o všem možném vázla, po chvíli jsem nervózně navrhl Ivaně, ať si přesedneme tam dozadu na plástová křesla, kde obvykle nikdo nesedává. Ivana vstala a pomalu kráčela ke křeslům. Konečně jsem si mohl prohlédnout zblízka její obrovskou zadnici. Oči mi vypadávaly z důlků jak jsem zíral na její kráčející masité půlky. U křesel se Ivana otočila a překvapením málem vyjekla. Až tak, jo? Hleděla na mého již zcela postaveného čuráka. Vidíš co se mnou děláš Ivano, skoro jsem koktal. Sedl jsem si zády k slunci, abych si toho hrdinu nespálil, Ivana se rozvalila do křesla naproti mě. Velké plné žoky se jí přelily na hrudi. Jeji zadnice zcela vyplnila široké křeslo, stehna nechala roztažená, macatou kundu mě zjevně vystavila na odiv. Usmívala se téměř vyzývavě, jakýkoli stud již opadl. Já se nevědomky, jako ve snu začal honit. Zaujalo ji to a ihned i inspirovalo. Rozhlédla se, nikdo neseděl tak aby nás viděl, roztáhla stehna ještě víc a bezostyšně si začala mastit kundu. Netrvalo dlouho a vystříkal jsem se. Rozesmála se uvolněně, ty jsi pořád takový puberťák, že?

User comments

Please log in to add a comment.