Nový druh zábavy s Naty (MMF)

17.11.2023 Michalex

Pred 10 rokmi by som si ani nevedel predstaviť sex v trojici, kde by som nebol jedný chlap. S Naty je to ale iné. S ňou sa môžeme pustiť do hocakého projektu. Už sme mali v posteli nejednu babu, ale s chlapmi je to predsa len iné. Nevyvážené, trochu napätejšie. Prvá skúsenosť bola skôr katastrofa. Boli sme pripitý a macho s veľkými rečami skončil asi po dvoch minútach. Celkovo trapas.
Druhý pokus už vyzeral byť na tom lepšie. Mladý sympoš, komunikatívny, docela sme sa pri ňom bavili. Už sme síce mali aj v sebe nejaký ten drink, ale stále sme boli plne pri vedomí. Vedeli sme, že je to náš “materiál”. Predstavu sme nejakú mali, ale radšej to vždy necháme voľne plynúť, než ísť podľa nejakého scenára. Naty chcela skúsiť nejaké to striedanie a ja som nemal konkrétnu predstavu. Väčšinou som v posteli dominantnejší, ale teraz som to bral skôr tak, že nech si užije hlavne ona a ja budem len vypĺňať voĺný priestor.
Chalan bol predsa len trochu ostýchavý a z otázok na telo sa asi dosť zapotil. Opýtal sa, či si môže dať u nás sprchu. Naty pohotovo odpovedala že jasné a rovno vyskočila na nohy, že mu ide dať čistý ručník.
V kúpelni sa za nimi zabuchli dvere a ja som si zostal pri drinku a hudbe. Prebehla minúta, dve, päť a Naty nikde. Cítil som ako sa mi zrýchluje tep. Trochu som stlmil hudbu a započuval sa smerom k chodbe a kúpelni. Najskôr nič, ale potom som začul tiché ženské vzdychy.
To si robí srandu! Bavili sme sa aj o takýchto možnostiach, ale nikdy som to nebral úplne vážne. Miešala sa vo mne zlosť, zvedavosť, ale zároveň musím priznať že aj vzrušenie.

Rozmýšlal som či by som už nemal nazrieť dnu, keď sa zrazu otvorili dvere a vybehla úplne nahá Naty. S tajomným úsmevom prišla, chytila mi ruku a odtiahla ma do postele, náš nový kamarát hneď v závese za nami. Sotila ma do postele aby som ľahol a rozkročila sa nadomnou. Mokrou šuškou sa pritlačila o moje ústa a začala jemne krúžiť. Zbožnujem jej chuť, ale tento raz bola iná. Bola úplne mokrá a klzká. V tom som si to uvedomil. Necítil som žiadny latex! Pozerala mi do očí a videl som ako si to užíva, ako sa okamžite dokázala zžit aj s dominantnejšou úlohou. V zápätí sa pred ňou zjavil stojaci penis nášho nového kamoša a bez váhania ho vložila do úst. Hravým pohľadom stále na mňa pozerala. Hned mi bolo jasné, čo si myslí - ‘to máš za všetky tie kamošky, po ktorých som ti ho vždy fajčila’. A presne aj tak bolo, ako sa mi neskôr priznala. Keď videla aký som tvrdý, rukou mi ho jemne honila, ale veľmi šetrne, veď nechá si ho pekne na potom. Chlapca stiahla dole, ukázala mu že si má ľahnúť a hneď naňho nasadla. Dosť som bol prekvapený aká aktívna zrazu bola. No keď mi zavelila že jej mám pri tom lízať zadok, tak som neveril vlastným očiam! Prístup som síce nemal najlepší, ale roztiahla si polky a jemne mi pritlačila hlavu o zadok. Análik jej lížem často, ale nikdy mi pri tom hneď vo vedľajšej dierke nemlaskal cudzí vták. Naty síce často hore nebýva, ale vydržala celkom dosť. Zložila sa na postel, využil som trochu pohotovo príležitosť a vnikol do nej. Uvoľnená bola poriadne. Po chvilke ma ale jemne odstrčila a pritiahla si svoju novú hračku. Chalan mal ešte o niečo väčší penis ako ja a to ho nemám zrovna malý. Čakal som či ju to zabolí, ale zmizol v nej rýchlo a hladko. Videla ako sa pozerám a pýta sa či som v pohode. Po kladnej odpovedi mi strčí svoje chodidlo do tváre a nechá si olizovať prstíky. Netrvá jej to dlho a začne chytať akoby kŕče. Pozerá na mňa, hneď mi je jasné čo chce. Poznáme sa na toľko, že niekedy nemusíme ani rozprávať. “Pokojne sa urob”. Na to sa hneď začne trepať ako ryba na suchu, aj keď sme sa dohodli, že orgazmus si nechá na potom. Zároveň ho vyťahuje aj náš nový kamarát a kropí ju svojim semenom.
Presne ako sme boli dohonutí, hneď sa obliekol, svoju úlohu si už splnil. V minúte ho odprevadím a vraciam sa naspäť.

S Natálkou na seba chvíľu pozeráme, potom ma chytí za ruku a pritiahne k sebe. Lížem jej mokrú pičulu a po tichu vzdychá. “Už som zase nadržaná…”. Pritiahne ma vyššie a počas bozkávania ho vrazím do nej. Vždy musím opatrne, lebo ju to bolí, ale teraz je tak rozrobená, že vnikám do nej bez akéhokoľvek odporu. Cítim že ho mám ako z kameňa. Tlači ma k sebe, lepím sa o semeno na jej prisiach a brušku a bozkáva ma pusou, ktorá je jemne cítiť po cudzom penise. Buším do nej tak, že by som vedel bokmi zatĺkať klince. Sotva stihnem vytiahnuť a na brušku jej končí druhá dávka. Naty konečne spokojná siaha po utierky a ja môžem ísť spracovávať svoje protichodné pocity.