Máš dobrú predstavivosť ?

16.3.2018 Author: shade 4 comments

Dobrý deň priatelia a zbytok tých monštier ktoré sú tak neprirodzené, že sa neboja zo seba ukazovať viac než je verejnosť ochotná prijať a tak sa uchylujú na tieto "hrozné" stránky :). Dlho som premýšlal či niečo napísať... prečítal som si viacero fascinujúcich príbehov, ktoré ma v mnohom inšpirovali, avšak väčšina mala niečo spoločné a síce boli to len zážitky ktoré som si nemohol predstaviť, že robím s danou osobou ja, nevžil som sa do toho tak... takže som sa rozhodol to skúsiť inak.
Predom sa ospravedlňujem všetkým mužom, ale je to pasované na ženskú osobu takže pre Vás to bude asi takmer nečitateľné a hlavne nie som profesionalny spisovateľ tak to prosím berte s rezervou, ďakujem... ale poďme už konečne k tej poviedke ?

Prišla si a stretli sme sa pri obchodnom dome... mala si obtiahnuté legíny a tangáče hneď ako som to videl som bol v mysli hotový a kukal ti viac na zadok ako do očí, až mi bolo trápne... ty si to okamžite zbadala veď si bystrá a temperamentná žena a povedala si mi s úsmevom a sarkazkom nech sa správam slušne na verejnosti :D tak sme sa po krátkej úvahe zhodli, že sa pôjdeme préjsť... ale najskôr si chces vyskúšať ešte nejaké spodné prádlo... tak sme sa vybrali k obchodu kde si si skúšala ... samozrejme si chcela nestranný názor čo vo mne prebudilo hormóny, bola si tak sexy, že sa to nedalo vydržat a musel som si ho v teplákoch stále chytať a prehadzovať čo si si všimla a povedala si mi či s tým chcem pomôcť ... ja že to sa nehodí na takomto mieste, ktokoľvek sem môže nazrieť, počúvať a nemáš mi teda ako pomôcť a ty si sa ďalej ani nepytala, pritiahla si si ma za okraj teplákov a povedala "tak ja ti to teda ukážem ako" a začala si mi ho hladkať cez tepláky ... tvrdý bol už dávno pred tým ako si na neho siahla, takže si sa moc snažiť nemusela, tak si sa otočila ku mne zadkom a začala sa okolo mňa obtierať ... bože bolo to tak intenzívne a zároveň napinavé, stále som sa otáčal, pretože od ludí nás delil len záves, ale aj tak mi z toho adrenalínu stál a ty si postupne vložila ruku pod tepláky a začala si ho pomalými pohybmi hore a dole honiť a spýtala si sa : Tak čo páčia sa ti dominantné ženy ? Ja už som samozrejme celý vzrušený ani nevnímal len sa mrvil a vzdychal a tak si mi stiahla tepláky na stehná a povedala "to ešte nič nebolo, len zahriatie" pritom som mal dojem, že už lietam niekde v oblakoch ... pevne si ho zmačkla, olizla spičku a začala ho rýchlo honiť až som sa červenal ... už na mne bolo vidieť, že mám na mále tak si povedala "nemôžme im to tu predsa zašpiniť" a prestala si, pozeral som ako smutné kačatko na zamrznutú rieku, ale vzápetí ma hneď utešiš keď povieš, že máš nápad, stiahneš si čipkované nohavičky a povieš urob sa mi do zadočku... tak by ma to vzrušilo, že by som ti len oblizol zadoček a strčil ti svoj stopoerný penis dnu. Začal zľahka vsúvať... pár krát ho vysunul až von a zase dnu aby som ten krásny zadoček videl roztiahnutý, po chvilke by som ucítil tlak a vedel by som čo to znamená, ty by si okamžite cítila teplo a pulzovanie tak by si začala nežne hýbať pavnou a krútiť ňou čo by spôsobilo ešte väčší príval, len by som sa zvalil na tvoj chrbát a pošepkal, že si kráľovná.

Natiahla by si si nohavičky a hrdo dodala mám čo som chcela, poďme na prechádzku... zašli by sme k opustenej uličke pri nejakom lesíku ... bola by tam pekná lavička a hneď by mi tá myšlienka prebehla hlavou, nečakal by som a konal, prisunul by som sa od zadu k tebe začal ti osahávať prsia, odsunul vlasy na bok, pošepkal že takto si skutočne bozská a začal bozkávať krk znova by som ti jemne pošepkal ze sa ti musim nejako odmeniť za to milé prekvapenie v obchode... citil by som ako si stuhla, to by ma ešte viac vzrušilo a hladkal by som ti stehná, oprel ťa o lavičku stiahol nohavičky a začal by som ti zľahka olizovať stehná a bruško, dôkladne a pomaličky, venoval by som sa každému centimetru tvojej stuhnutej pokožky, lízal a hladil by som ťa vsade okolo, len na kundicke nie, už by si sa mrvila ako na školák pri prvom orgazme... tak by som ti prudko strčil prsty do kundičky, od prekvapenia by si nahlas vzdychla... pár krát by som ich vysunul a vsunul a zase, začal len špičkou jazyka dráždiť zadoček z ktorého by ešte vychádzali zbytky toho čo sme tam pred par minútami zanechali a prstami by som sa ľahúčko hral s klitorisom, vražedne pomaly... keby som videl, že už nemôžeš vydržať, začal by som ti sať pičku a strkat jazyk co najhlbšie do nej napokon pridal dva prsty až by som cítil tlak ako ma tvoje svaly zvierajú a ty metáš svojou panvou ... bola by si celá mokrá a hýbala sa ešte rychlejšie až by si dosiahla pekný vrchol, potom by si povedala, že ma chceš v sebe ale nie na sucho... kľakla by si si stiahla mi tepláky, zopár krát ho prudko celý dala do úst, prirazila si ho do krku ... celý oslintany by si ho vytiahla a otočila sa zadkom nebolo, mi treba hovoriť čo urobiť... tvrdo som ti ho vrazil dnu a začal rýchlo a prudko prirážať až by si sa začala opäť chviet v orgazme ... keby sa tak stalo vytiahol by som ho a začal ťa prstiť veľmi rýchlo, nevydržala by si to, moje prsty by boli v tlaku zvierané a hneď by si sa urobila znova... celá by si sa chvela a ja by som ti povedal "ešte nekončíme zlatko" a zase ti ho strčil dnu na misionára a plieskal ťa cez prsia a daval ti ľahké facky na tvár a cez zadoček, ty by si mi hovorila, že som zlý chlapec a chceš ma celého v puse.. keď už by som skoro bol vytiahol by som ho a na krajičku si ho držal nech nevystrieka, ty by si ho uchopila a len jazykom chodila okolo a ja by som začal striekať ... v tom najlepšom by si si ho strčila celý do krku a chvílku držala ... Keby prestal pulzovať ešte by si sa mi s ním pomaly hrala pusou a krúžila jazýčkom až by som sa odtiahol a vsunul ti ho zase do kundičky a jemne pomaly by som ti ju šukal a bozkával sa s tebou, šepkal ti že si úzasná žena, až kým by som sa ti neurobil na bruško :)

Dúfam že sa aspoň troška páčilo a prajem pekný zbytok dňa.
V prípadne pripomienok konštruktívnej kritiky budem veľmi rád.

Voting

User comments

Please log in to add a comment.

Trickie81
29.1.2019 06:44
pěkné *114* ale...
... píšeš, že budeš rád za konstruktivní kritiku, tak snad nebudu kritická až moc *444**21*

Pasované na ženskou osobu by to bylo, kdybys to psal "jejím jménem", takhle je to myslím naopak pro muže velmi čitelné, protože to je psané z tvého mužského pohledu, za tvou osobu, kdy nevstupuješ do povídky z pozice ženy, jen "reporodukuješ", co řekla, nebo co ti dala najevo a co udělala (to jen technická k tvému úvodu)

Musím souhlasit s Dariusem - na prvotinu pěkné *114**24* ale pozor na ten přechod do podmiňovacího způsobu stejně jako přecházení mezi přítomným a minuým časem

No a pak doporučuji zaměřit se na strukturu textu, diakritiku, psaní přímé řeči.. možná jsem "hnidopich" zvlášť s ohledem na povahu serveru, ale prostě k dobré povídce patří i gramatika a vizuální čitelnost textu nejen ta obsahová. Abych se do povídky mohla vžít a ponořit, potřebuji, aby text plynul a já se v něm neztrácela.
Až tohle vychytáš, posune to příběh o míle kupředu *264*
Každopádně ráda si přečtu nějakou tvou další povídku.
Jozefinka_69_
10.1.2019 10:38
Pekne napísane :P
darius4x
19.6.2018 20:19
Ahoj,

celkom slusna prvotina, a nechcem dehonestovat .. pacil sa mi sled aj prechody medzi kabinkou a lavickou.

je to individualne ale ak to ma byt pisane z pohladu zenskej by som ocakaval trochu viac detailov, ktore su pre chlapa nezaujimave, trochu viacej sa povenovat okolitym pocitom ktore osoby spracovavali nielen samotnemu aktu a detailom jeho vykonania. Nevravim ze to kazdy tak vidi .. ale pri citani som z toho necitil tu feminninu neznu stranku opisu. Drobnosti ktore zaujmu damy.

dalsia vec zacal si pisat oznamovacim sposobom ako keby to bol zazitok, potom si zrazu presiel do podmienovacieho co som nepochopil . bud som prehliadol text alebo len si nieco vynechal pri kopirovani .. zaciatok sa mi pacil koniec na mna posobil uz ako keby to bola len predstava ..

.. som zvedavy na dalsie prispevky .. :)
tn_couple
14.6.2018 23:50
*6*