Neplánované akce jsou nejlepší!

7.2.2019 Author: Lex09 4 comments

"Jen tak by the way, jsem v Praze" napsala jsem a on zachvilku reagoval. Jela jsem na kontrolu, že prý chce přijet ještě před ní, že se doma šíleně nudí. Začala u mě propukat mírná nervozita, jasně, píšeme si už přes rok, vím jak vypadá, ale na takového fešáka jsem nebyla připravená.

Sedím v autě a za oknem vidím usměvavého muže. Vystupuju a seznamujeme se osobně. První, čeho si všimnu je jeho voňavka, opravdu příjemná. Jdeme tedy do kavárny, nervozita skoro záhy opadá, příjemný gentleman, který má toho hodně co povědět, hodina utekla jako voda a ja musela zpátky na vyšetření. "Máš potom čas, uvidíme se?". Neodmítla jsem, právě naopak, byla jsem nadšená. Psali jsme si, i když jsem čekala u doktora.

Sešli jsme se u auta, čekal s úsměvem. "Co podnikneme?", netušila jsem, že se to nakonec vyvrbí tak, že pojedeme k němu. Neměla jsem v plánu mít dnes sex, pomyslela jsem si.

Jela jsem za ním v autě, doufajíc, že mi neujede! 😃 Nakonec jsme vyšli k jeho domu, pozval mě dal, nabídl čaj a ja doufala, že se u mě neprojeví alergie na jeho kočku. 😃

Stojím tam, opřená o pult, najednou nevíme, co povídat, jen se koukáme do očí a usmíváme se. Přistoupí blíž a dá mi letmo pusu na krk, chytne za boky. Projela mnou vlna šíleného vzrušení, ale nedávám na sobě nic znát. Líbáme se a on mě drží za boky, sjíždí k zadku, hladí a mačká mi ho. Cítím, jak vlhnu. Přitiskne se ke mě a já cítím jeho tvrdé péro. Zvednu nohu a stejnem se mu otírám o jeho bouli na kalhotách. Koukne na mě tím vzrušeným pohledem. "Pojď, půjdeme na gauč".

Sedáme si na gauč, přitulí se, hladí mi nohy, zajíždí pod svetr, chce se šíleně dostat k bradavkám. Odhrnuje podprsenku, a už je má v puse, jemně kouše, olizuje, bradavky už stojí a čekají na další dráždění. Rozepíná podprsenku a já už cítím mokro v kalhotkách.

Rukou sahá do rozkroku a jemně mi masíruje kundičku přes kalhoty. To už žádné vzrušení neskrývám. Teď to chci snad ještě víc, než on. Lehá si na mě, jsme stále oblečení, ale moc dobře cítím jeho tvrdé péro. Rukou mi zajede do kalhotek, aby zjistil, jak moc šťávičky už tam je. Chvilku dráždí poštěváček, vytáhne prsty s kalhot a olízne je. "Opravdu sladká", poznamená. Dal mi pusu a i já ochutnala mojí šťávu. Najednou se to nedalo vydržet, pomáhám mu sundávat moje kalhoty a zároveň už sahám po jeho pásku, chci ho už osvobodit.

Vrhá se na moji mokrou kundicku, líže, jako by to dělal každý den. Hraje si s poštěváčkem, zajíždí jazykem do kundičky, vzdychám. Tohle miluju!

Šťáva mu teče do fousů, zkouší slízat úplně všechnu. Už to vzrušení nevydržím, chci ho v sobě! Sednu si a vezmu si to krásné péro hned do pusy, kouřím, jak nejlépe umím a on neskrývá nadšení. Kouřím a u toho masíruju koule. Nasazuje kondom a kundička se moc těší na zásun. Mmm, krásně široký, vyplní celou mou kundičku, a začne zběsile přirážet, samým vzrušením nevím, co se sebou. Řvu vzrušením, hlasitě vzdychám, jsem opravdu ráda, že nebydlí v bytě. 😃

Konečně mě svléká celou. Podívám se mu do očí a poprosím, aby mě držel pod krkem a šukal jako svoji kurvičku. Nohu mi drží rukou, druhou mě drží pod krkem, stále šíleně přiráží, nemůžu se ho nabažit, zpomaluje, vytahuje péro a zase je pusou u mé kundicky. Šukáme naprosto živočišně. Mám jít na 4, vsunuje mi tam péro, přirážím naproti jemu. Chytá mě za zadek, roztahuje půlky od sebe, hladí. Prosím ho, ať mi zadek mačká pořádně. Roztáhne půlky a pořádně mačká, vzdychám jako o život. Kundička jen mlaská.

Chci ho zase zepředu. Nohy mi zvedne a položí na ramena, pak mi je překříží a kouká, jak péro vjíždí do mokré kundy. Přetočí mě na bok a nepřestává přirážet. Překulí mě na záda a ja šíleně chci, aby mě přivázal a hrál si se mnou. Není bohužel kam, tak vezme pásek od kalhot a poručí mi, abych šla zpátky na čtyři. Přijde ke mě, zasune a dostávám páskem přes zadek, pak mi přikáže, abych dala ruce za záda, svázal mi je páskem a dal přirážel. Objevil svojí dominantní stránku.

Po chvilce mi ruce uvolnil a chytil si mě páskem pod krkem, abych byla nahrbená a zároveň pořádně špulila zadek. Držel mě pevně, jemně mě dusil a já byla vzrušená snad nejvíc v mém životě.
Povolil pásek, šla jsem na záda. Lízal kundicku a bylo vidět, že si to opravdu užívá. "Ještě chci tvé péro". Zase mě šukal, tvrdě, jak to jen šlo. Mezitím jsem ho taky poslušně kourila.

Po hodině a půl jsme byli oba hotový. Dali jsme společnou sprchu a šli jsme na oběd. Povídali jsme si, smáli se po cestě na oběd. Opravdu jsme si sedli. Najedli jsme se a ptá se mě, jestli si nedám dezetr. Ne, měla jsem chuť na něj, na jeho péro. Zvlhla jsem, jen jsem si na to vzpomněla. Ukázalo se, že dům bude ještě volný, výborně! 😋

Cestou k domu se bavíme hlavně o sexu, ale i všemožných věcech. Oba se ale těšíme, až budeme sami.

Sundala jsem si boty, okamžitě mě chytl za boky a přitiskl mě ke trámu. Sundal mi rychle svetr a už si hrál s bradavkami, jednou rukou mi držel ruce přitisknuté na trámu. Druhou se už dobýval k mé, už mokré, kundičce. Rychle jsme se svlékli a ja si ho za tvrdé péro vedla ke gauči.

Dělal se mnou tělocvik, občas jsem ani nevěděla, kde mám nohy, hlavně že mě stále šukal - tvrdě a hluboko.
Držel pod krkem, za vlasy, šílela jsem vzrušením. Musela to, bohužel, být rychlovka.

Kdybych nemusela domů, nejspíše by to byly aspoň 2 další hodiny krásného, živočišného šukání.
Rozloučili jsme se pusou
já nasedla do auta a ještě dlouho nad tím zážitkem přemýšlela. Gentleman s tvrdým pérem, co víš si přát? Snad jen brzké setkání plné sexu...

Voting

User comments