Šestka

4.12.2020 ttbaker

Přivedli tě do místnosti kde stálo šest maskovanejch chlapů, měla jsi na sobě černý upnutý šaty, samodržící punčochy, černý tanga a perfektní makeup. Uprostřed tý místnosti stál plechovej stůl s rampou. Ty tam jen stála a dívala jak se těch šest mohutnejch postav blíží k tobě, až tě obestoupili. Jeden z nich bez tě varování chytnul pod paží, strhl z tebe šaty, druhý z nich se okamžitě vrhnul na tvoje prsa, zezadu vzal každý prso do jedný ruky a pritiskl si tě k sobě, na tvým zadku jsi cítila jeho nabehlý pero, zaparkovalo přesně mezi tvoje půlky. Zatímco ti mačká obě kozy a kouše tě do krku, další z chlapů se zamíří na tvoje kalhotky. Ani se je nenamáhá sundat. Trhne s nima do strany až prasknou švy. Chlap co tě drží zezadu za prsa ti vrazí koleno mezi tvoje nohy a donutí tě se rozkročit. Chlap co ti zničil kalhotky má tak skvělej přistup k tvojí zarostlý kundě. Vytáhne z kapsy elektrickej strojek, jedním nástavcem tě zbaví toho největšího roští a břitem bez nástavce, tě vyholi skoro do hladka. Okolostojící svalovci to dychtivě pozorují. Vidíš jak si postupně vytahují péra z kalhot, pomalu si začínáš uvědomovat co tě vlastně čeká.

Kadeřník tvýho rozkroku ti roztáhne pysky a plivne ti přímo na poštěvák, rozmázne plivanec az k pyskům a vjede třemi prsty do tvojí vlhnoucí frndy. Několikrát zapumpuje směrem k sobě, narazí na g bod, tobe se podlomí kolena, ale chlap co drží tvý prsa tě nenecha kleknout, pevně tě stiskne. Snažíš se křicet, ale zacpe ti rukou pusu. Ten s rukou v kundě znova několikrát zabere, zrychluje a zrychluje, víš že ted už je vsechno bránění zbytečný, odevzdaně se udeláš a na chlapovi co klečí před tebou přistane půllitr průzračný tekutiny. Ty jsi trochu v šoku, squirt jsi nikdy nezažila. Jemu se to ale dost líbí. Jeden squirt mu nebyl dost, druhou rukou ti zaůtocí na poštěvák a synchronními pohyby tě udělá znovu, znovu stříkáš, ta teplá voda stéká po stehnech na zem. Honič kundy se zvedne a prsty který byly před pěti vteřinama vevnitř ti strčí az do krku, začneč se dávit, jemu je to jedno a prozkoumává ti dál mandle. Další dva chlapi co se do ty doby jen dívali tě popadnou za nohy a nesou tě na stůl, postaví tě na všechny čtyři. Na prdeli ti přistane šplíchanec studenýho lubrikantu, než se stačíš vzpamatovat, vrazí ti jeden z pánů do zadku kovovej hak, ten je přichycenej k lanu, který visí přes kladku na rampě.

Na krk ti nasazujou koženej obojek, k němu přicvaknou lanko, který vede od prdelního háku. Zjistíš že musíš drzet hlavu nepřirozeně zakloněnou aby se hák nesnažil roztrhnout ti jinak poměrně roztomilou prdelku. Celou dobu před tebou stojí ten co ti vyraboval frndu. Rozepne si kalhoty, vyleze na stůl, klekne si na něj a vrazí ti péro přímo do pusy. Vteřinu po tom cejtíš jak ti někdo zezadu silou vrazil nadprůměrný péro do kundy a rovnou začal přirážet. Prvotřídní spitroast. Jejich klacky jsou tak velký, až máš pocit že se potkávaj někde u žaludku. Konečně se ti splnil sen. Chlap co tě šuká zezadu tě pevně drží za boky a placá tě důtkou přes půlky tvýho zadku, tvoří tam obstojný impresionistický dílo. Blowjob není o nic jemnější, s každým přírazem facefucku se davíš a slintáš, liány slin kapou na stůl pod tebou. Mrdálista zezadu sjede ze zadku rukou na tvůj poštěvák, párkrát přes něj silou přejede a uděláš se tak silně, že ti podjedou ruce a chvíli visíš jen za hák co je zaraženej v tvý prdeli. Zakřičíš bolestí. Parta tě postaví znovu na všechny čtyři, vytáhnou ti hák ze zadku. Jeden z chlapů si tě hodí na ramena a nese tě ke gauči opodál. Tam už sedí hovado obřím pérem, regulérne z něj jde strach.

Nosič tě přimanévruje přímo nad ten šílenej dick, jak dosedneš kolenama na gauč, péro narazí na dno tvojí kundy, ale to už si na gauč stoupá další z nich a vráží ti kládu do pusy až po koule. Chlap na kterým sedíš tě chytne za boky a začne si s tebou honit péro. Citís jak ti někdo zezadu chytne za ruinu kalhotek a definitivně je strhne z tvýho zpocenýho těla. Jak záhy pochopíš, to strhavání kalhotek ale mělo svůj duvod, do zadku ti vjedou dva prsty a nekompromisně ti roztáhnou anál. Slyšís charakteristický začvachtání pumpy na lubrikant a do zadku ti okázale vjíždí třetí péro. Najednou pochopíš jak se musí cítit tříválcová motor. Péra se ti třou o tenoučkou membránu mezi análem a kundou. A miluješ to z celýho srdce. Okolní svět pro tebe přestal existovat, všechno co pro tebe v tuhle chvíli existuje je rozkoš způsobená nadvyvinutými mužskými pohlavními orgány.

Žaludy tebou projíždějí s naprostou a elegantní hladkostí. Po tvým roztouženým těle tě hladí zhruba devět urostlých dlaní. Přejíždějí z bradavky na bradavku, hladí tě po krku, na zádech, štípají tě na zadku a bocích. Sem tam jedna z rukou zajede na tvůj klitoris aby se s ním polaskala, někdy letmo, chvíli po tom hruběji. Máš už jen zavřené oči a čekáš na orgasmus. Víš že je na dohled, ale chceš ho dřív. Zatneš pánevní svaly, tvoje kunda zcitliví na nesnesitelnou mez a dva tři další přírazy tě hodí přes slastnou hranu. Zalapáš po dechu, polkneš a vykřikneš, nejdřív slastí, pak vyděšením, takhle silný orgasmus jsi nečekala, jsi na pokraji mdlob. Uděláš se ve finále asi dvanátkrát, nejde to už počítat, máš v hlavě úplně vymrdáno, ale pánové ti nenechají vydechnout.

Jeden po druhým z tebe vytahujou svoje Charlese Dickense, jde se na tobě vystřídat další trojka. Tahle poloha už je omrzela, jeden z prcálistů si sedá na gauč, ty se napíchneš análem na jeho tyč, roztáhneš nohy, další muž ti nasměruje čůro do frndy, dokonale nalubrikovaný. Třetí z rundy je mladší a stydlivější než zbytek party, opatrně ti odprezentuje svý vzdouvající se péro a nechá tě rty přejíždět po celý jeho délce. Po chvíli se osmělí, zabere, podívá se do tvých uplakanách očí a zarazí ti chloubu až k mandlím. Ty mu mlčky očima poděkuješ a užíváš si jeho žalud v tvém krku.

Orgasmy už jsi přestala počítat, máš pocit že je to jedna velká extáze, začínáš být už trochu otupělá. Panstvo si toho všímá. Análně-vaginálně-orální přirážení ustává, zpomaluje až zastaví. Nakážou ti kleknout si na zem. Jeden po druhým se ti nenuceně vystříkaj do obličeje, sperma máš v očích, plnej nos, jeden se dokonce trefil i do ucha. Jeden z chlápků se nespokojí se vystříkáním exteriéru, vrazí ti kládu přímu do krku, dostáváš dávku horkýho spermatu přimo do žaludku. Další dva se ti vystříkaj do vlasů a poslední nejmladší je očividně kreativní, nakáže ti vyšpulit prdelku a několika rychlými přírazy ti vybílí tvůj protažený zadek. Ležíš tam před gaucem na kachlíkový podlaze, máš na sobě šest druhů semene, za to by se nemusel stydět ani tvůj oblíbený dodavatel kebabu.

Chceš si tu mrdku utřít, ale jeden z chlapů tě okřikne že to musíš všechno slízat. Utíráš si teda prstama sperma z obličeje a vlasů, jazykem ho olizuješ a poslušn+ polykáš. To samý tě čeká i s análním nadělením. Jsi nadšená. Teď už si myslíš že je po všem, jeden z mužstva po tobě hází ručník, a houkne že sprchu máš támhle. Dej se do pucu! Odcházíš do malé tmavé koupelny. Schoulíš se ve sprchovým koutě, zavřeš za sebou skleněný dveře. Třeseš se a pouštíš na sebe proud horký vody, kontempluješ co se vlastně stalo.

Zaslechneš ale jak se otevíraj dveře, a do mrňavý koupelny se naskládá vsech šest týpků, úplně nahejch, mají jen masky. Jeden z nich otevře dveře sprchy, šest mohutnech postav se kolem tebe postaví do půlkruhu a začnou na tebe obřadně chcát. Jeden z nich duchapřítomně vypne sprchu abys to dostala v plný palbě bez ředění. Šestka dokoná dílo a odchází a ty zustáváš ležet pochcaná a dokonale rozmrdaná na podlaze sprchovýho koutu a premýšlíš, kam tuhle kratochvíli posuneš dál.

User comments

Please log in to add a comment.

Luxusne napsane a hezky variabilni.