Věkový rozdíl 27 let - moje první starší

31.12.2020 independentguy

Jak už to tak bývá, mladý kluk nemá v reálném životě moc šancí, jak se seznámit se starší paničkou za jednoduchým účelem - prosouložit noc.
Opět mi tak pomohli amatéři. Dali jsem se tu po chatu to hovoru už mnohokrát, ale vždycky byla spíše odmítavá a hrála sis až na nedotknutelnou. Že tu ale zatím postovala galerky, ve kterých ji bylo vidět pomalu až do žaludku, to tu zmiňovat nebudu :-)
Inu, jednoho večera jsem opět dorazil na chat - starší žena, mladší muž. Byla tam a dokonce odepsala. Měl jsem toho večera opravdu plno v kalhotách. Několik měsíců bez trvalého vztahu, sex spíš nárazově s kamarádkami. Stál mi během vteřiny jen při pomyšlení, že by se mi ji ten večer podařilo svést.
Tentokrát ale naše debata plynula jasným směrem. Dokonce i o fotky si řekla! Už už jsem začínal přemýšlet, kde je ještě takhle pozdě otevřeno, abych zajel pro kondomy.
Bydlela asi 50km ode mě, takže i přes zjevnou chuť obou stran tam bylo takové to ale.
"Tak teda přijeď", napsala po chvíli.
Počkat, cože?! Mně 27, ona nadržená, 54. Fakt mi napsala, abych ji přijel ošukat?!
Nevěřil jsem, všechno se ve mně bouřilo, ale po chvíli jsem procitnul a začal jednat. Šuk byl doslova na dosah a já ji moc chtěl.
Pár kondomů se mi doma podařilo najít, popadl jsem klíče od auta a vyrazil nocí za mojí paničkou.
Neodhadnul jsem však dobře čas na cestu, takže si počkala déle, než předpokládala. Parkují jí vedle jejího baráku na vesnici a hlavou se mi honí, kolik asi sousedů tu o ní tohle ví. A kolik mě pozoruje za okny...
Zvoním na zvonek, otevírá mi na dálku branku a já se blížím ke vchodu. Opravdu se to děje!
Otevřela mi, oblečená v černo-růžovém korzetu a černých samodržkách. A v podpatcích. Byla tak o pár cm vyšší, než já, ale to nám rozhodně nevadilo.
"Já už myslela, že ani nedorazíš. Pěkně jsem mě nechat čekat", povídá a dává mi pusu, jako kdybychom se znali 10 let. Zavřela za mnou dveře, usmála se a podívala se mi na poklopec. Stál mi jen z toho vědomí, že jsem u ní doma. Rozepnula mi pásek, sáhla hbitě pod trenky a lehce mi ho zmáčkla.
"Tak ty pojď hezky se mnou, zajíčku". Odváděla si mě do ložnice.
Šukat starší ženskou je sen snad každého chlapa. Bylo jí jako mámám mých přátel. O to to bylo lepší.
Položila si mě na postel, sundala mi kalhoty, klekla si vedle mě a začala mi ho kouřit. Ach, to byla slast. Zkušená tedy byla.
Chtěl jsem cítit její prsa na mých stehnech vždycky, když si ho vezme víc do krku, takže jsem jí rozepnul korzet a vyndal jí je. Nebyla nejpevnější, ale na její věk krásná. Vzal jsem jí bradavky na chvíli do pusy, ale zastavila mě. "Nene, teď se nech kouřit". Tomu jsem nemohl odporovat :-)
Kouřila vážně slastně, až božsky.
Vydržel jsem ho mít v její puse pár minut, ale býval bych ji tu pusu hned naplnil. Chtěl jsem jít do její štěrbinky. Doslova jsem ji odtrhnul od mojí chlouby a chtěl jsem jí sundat kalhotky. "To já zvládnu sama, jsem velká holka". Stoupla si a sundala si je. Měla vyholenou čárečku, kterou jsem moc chtěl přelíznout. Položila se na záda, dala nohy doširoka od sebe a mou hlavu si tiskla k její kundičce.
Lízal a prstil jsem ji na přeskáčku a ona do toho mocně vzdychala, až skoro křičela. A tekla. Opravdu hodně :-)
"Šukej mě už". Natáhnul jsem rychle kondom a vrazil ho do ní v misionáři. Slastí jsme vzdychali snad půl minuty, jak jsem v ní jen tak byl zasunutý. A začala pořádná jízda.
Objímal jsem jí její macatý zadeček a stehna a bušil jsem do ní, jak jen si přála. Koukala mi hluboce do očí a strašně pěkně vzdychala. Už jí prý zajíček nešukal aspoň rok. Zadíval jsem se na její nahé tělo s mým pérem v ní a pustil jsem to do kondomu. Takhle jsem snad nikdy nestříkal, bylo toho tak na 3 ženy naráz :-)
Sundala mi ho rukou, pochválila množství semene a vzala si mě znovu do pusy.
Nechápal jsem, co se v ten moment pořádně děje, ale během minuty mi stál zase jako kůl. Dávala si s ním práci a pak mi řekla, že chce vystříkat pusinku. Po pár minutách jsem jí to dopřál, přidržel jsem si ji za culík blíž na péru a se vzdycháním jsem to do ní pustil podruhé. Jen jsem slyšel, jak polyká a uhyhňává se roztomile.

Dobu jsme si přitulení v posteli povídali, pak dolehla na oba únava. Oblékli jsme se a já odjel s životním zážitkem v hlavě. Šukal jsem krásnou maminu a způsobil jí pár nádherných orgasmů. I ona mně.

Asi rok zpátky jsem ji chtěl tady napsat o opakování, ale zrušila tu profil. Takže pokračování asi nikdy nebude. Leda bych napsal druhý díl s některou další amatérkou. :-)))

User comments

Please log in to add a comment.

Vyndej mozek z kaťat a pošli ji dopis nebo za ní jeď (edited)