Splnená túžba

22.1.2021 All.Coholic

Sedela na gauči po dlhom dni práce v obchode. Bola rada, že si konečne môže vyložiť nohy na stôl a byť v komforte svojej čiernej nočnej košele. Telefón zapípal a prerušil jej chod myšlienok. Na jej displeji sa zobrazila správa: "Potrebujem s tebou rozprávať ak máš čas. Jan"
Tá správa u nej vyvolala prekvapenie. Jan bol jej kolega. Na vianočnej party s ním skončila bozkavajuc sa v bare, no na druhý deň vyzeral akoby si udalosť vôbec nepamätal. No i napriek tomu boli kamaráti tráviac rozprávaním a srandovanim. Aj keď si sama musela uznať že cítila k nemu atraktívnosť...
"Samozrejme, čo sa stalo?" odpísala bez vahania
"Rozhodol, som sa skončiť z robotou a začať podnikať s počítačovým marketingom, ktorému sa venujem už dlhšiu dobu. Môžem ti doniesť pár veci ktoré potrebujem aby si pre mňa vybavila do roboty? Tiež chcem ešte niečo povedať čo by som mal povedať osobne." Taký dlhý text od Jana bol pre ňu viac než prekvapivy. Odpísala hneď bez toho aby nad tým považovala.
"Samozrejme dojdi" Až vtedy si uvedomila, že Jan byva pár blokov od nej a autom bude pri nej o pár minút. Jej krátka nočná košeľa nebolo to najlepšie čo by bolo vhodné na stretnutie jej kolegu...
No už bolo neskoro. Displej zobrazoval Janove odpisovanie a hneď na to sa zobrazila odpoveď. "O pár minút som tam"
Odbehla do spálne nech sa rýchlo prezlecie. Ako to išla robiť, prišla jej na um ta osudná vianocna party.
Boli obaja opitý. Z malého nedopatrenia sa potkla a on ju zdržal. Bola v jeho náručí a pozrela mu do očí. Z jeho zelených očí spoznala túžbu ktorú v tom momente zacitila aj ona. Bez jediného slova ich pery sa spojili v bozky plnej vášne o ktorých ani nevedela že voči Janovi ma. Ich telá boli tesne pri sebe a cítila ako cez jeho nohavice je momentálne tvrdý. Imponovalo jej to a sama cítila ako voči nemu vlhne. Jeho dlane sa jemne dotýkali jej líca, vlasov a krku. Každý jeho dotyk spôsoboval prijemne zimomriavky. Nemohla ho prestať bozkávať cítiac chuť vína ktoré vtedy pili. Z jeho bozkov vedela že on horí vášňou k nej. V tom boli prerušený náhlym príchodom ich šéfa. Obaja zrazu od seba odskočili. Vyzeralo akoby ich šéf si nič nevšimol. Vôbec nechápala čo sa práve stalo, a podľa Janovej tváre to nevedel ani on. Bez slov sa otočil a išiel späť do baru...
Bolo veľa večerov ako myslela na jeho bozky plne túžob, jeho jemné dotyky a úplnu tvrdosť cez jeho nohavice ktorú cítila tesne pri ňom. Často sa takto dotýkala mysliac o ňom čo ju vždy vedelo náramne vzrušovať.
A teraz mal prísť k nej. Podľa toho čo povedal, už s ňou v robote nebude a možno ho už neuvidí. Možno to bolo pre ňu riskantné, no rozhodla vôbec sa neprezliekat. "Nech vidí o čo prichádza," pomyslela si dávajúc na seba župan.
V tom momente dvere začula zaklopanie na dvere. Jej srdce sa rozbuchalo ako o preteky a momentálne olutovala svoje rozhodnutie. No už bolo neskoro. Tak išla otvoriť mysliac že už situáciu nezmení a bude musieť s tým ísť. Otvorila dvere a tam stal Jan. Mal na sebe svetlomodre rifle a biele tričko spod ktorého sa vinimala jeho svalnata hruď. Hneď cítila ako by rada bola pritisnuta na ňom a cítila jeho bozky.
"Kontroluj sa Monika!" pomyslela si aby jej myšlienky náhodou neboli očividne. No pozerajuc sa na neho videla ako ocervenel v tvári pozerajuc sa na jej župan a bose nohy ktoré boli odhalené od kolien dole. Bola si istá že takmer od prekvapenia spustil box ktorý práve drzal. To jej dodalo sebavedomie lebo vedela, že on cíti presne to isté čo ona teraz.
"Ahoj Janko, poď ďalej." Otvorila viac dvere pockajuc kým vojde dnu zatvoriac dvere. Ako prechádzal, nemohla si nevšimnúť jeho očividne zväčšený rozkrok cez nohavice. Sama si uvedomila že práve začína vlhnuť a chce ho hneď teraz.
Išla popred neho zavediac ho do kuchyne. Bola si istá že Jan za ňou nepustil očí pozerajuc sa na jej postavu.
Otočila sa opriec o kuchynskú linku. Jan položil box na stôl stojac oproti nej.
"Dala by si to nášmu šéfovi? Ja som už s ním volal a nemám náladu ho vidieť osobne."
"Samozrejme." Odpovedala Monika
"Tiež som ťa chcel vidieť predtým ako odídem. Myslím si že by nebolo slušne aby som odišiel bez rozlucenia. Výborne sa mi s tebou pracovala zažili sme veľa srandy. Ty si jediná kto mi z práce bude chýbať. No verím že sa budeme ešte vidieť a možno občas pôjdeme spolu na pivko.."
"To je od teba milé," odpovedala na to "ty budeš v robote tiež chýbať, bez teba to určite nebude to isté." Povedala to úprimne. No tiež mu chcela povedať ako po ňom túži od tých bozkov na vianočnej party. Ako sa chce hneď teraz po ňom vrhnúť, stiahnuť jeho tričko a cítiť jeho bozky. Začínala sa obávať že to sa už asi nestane.
Jan sa na ňu zahľadel, pootvoril ústa akoby išiel čosi povedať, no hneď ich zatvoril akoby práve zmenil názor. Zrazu len povedal: "Ok už musím ísť." Urobil krok otočiac sa smerom von z kuchyne.
"To je naozaj všetko?!" opýtala sa nahnevane Monika. Bolo to pre ňu sklamanie a očakávala že sa konečne k nej vyjadrí. "A čo tak spomenúť naše bozkavanie a nerobiť sa akoby sa nič nestalo..."
Nestihla dohovoriť. Vtedy ju Jan zachytil za župan, pritiahol ju k nemu a začal ju bozkávať. Ona v momente podľahla a začala vášnivo vracať bozky späť. Ich jazyky navzájom sa dotýkajúc. Jeho ruky momentálne otvorili jej župan odhaľujú len jej krátku nočnú košeľu. Začala ho hladkať pod tričkom, dotykat sa jeho plocheho brucha a hrude. Jan začal bozkávať jej krk, sposobujuc vlny vzrušenia po celom jej tele. Jeho ruka odhalila prsník a prstami hladkajuc jej bradavky ktoré boli momentálne tvrdé od vzrušenia. Druhou rukou sa dotýkal po stehná pomaly pokračujúc hore k jej nahej muslicke. Bola úplne mokrá a akonáhle sa jej tam dotknul, hlasno vzdychla.
"Vždy som po tebe túžil a horel túžbou k tebe Monika" zašepkal jej do uška bozkavajuc ho. Pritom jeho prsty začínali hladkať jej klitoris posielajú nové vlny vzrušenia z jej bokov.
Monika rozopla jeho nohavice ktoré spadli na jeho stehná odhalujuc ho bez spodneho pradla. Jeho úd stojac úplne tvrdý. Chytila ho do ruky silno stisiac cítiac ako pulzuje a začala hladit zhora nadol. To vyvolalo u neho silnú reakciu hlasneho vzdychania.
Očividne to už viac nemohol vydržať zodvihol ju a posadil ju na linku. Najprv začal bozkávať, jemne hryzkat, cmulkat a lízať jej bradavky. Potom bozkami išiel dole po jej brušku. Nakoniec si pred ňu kľakol jemne roztiahol nohy a začal lizkat okolo jej mušličky, jedným prstom pomaly vynikal do jej dierky. Jazykom postupne prechádzal čoraz bližšie ku klitorisu. Prstom pritom prenikal čoraz hlbšie. Keď sa jazykom konečne drazdiac dostal k jej klitorisu, začal ho intenzívne lízať. Nato použil ďalší prst a dvoma takto hlboko v nej hybal zhora nadol. Robil ju neuveriteľne vlhkou. Cítila ako steka po jeho prstoch. Vzrušenie z vibrujuce z jej lona sa stupnovalo čím ďalej tým viac. Jej nohy položené na jeho ramenách sa skrývali. Hlasno pritom vzdychala a cítila že ju takto urobí.
"Pomiluj ma prosím, hneď teraz!" Zakričala vzdychajuc.
On sa pousmejuc na ňu pozrel a povedal: "Ešte nie som s tebou hotový." A tentoraz jazykom začal lizat čo najhlbšie v nej. Stekala priamo do jeho úst, čo sa Janovi očividne páčilo. Prstami pritom rýchlo hladil jej klitoris.
Dlho netrvalo a Monika začala hlasno vzdychat, psty na jej nohách skrúcajuc, boky sa triasli. Orgazmus vibroval celým jej telom. Cítila ako divoko, nekontrolovatelne tečie. Jan tu šťavu hladné z nej lizal.
"Až teraz si pripravená." Povedal Jan. Postavil sa, stiahol zo seba tričko a s napoly stiahnutymi nohavicami podišiel k nej. Jeho tvrdý úd sa jemne dotýkal jej zmoknutej dierky. Začal ju bozkávať. Cítila chuť svojej vlastnej stavicky. Chcela ho cítiť dnu. Túžila po ňom nesmierne dlho. A teraz bola ním extrémne vzrušovaná.
Jeho tvrdý úd vošiel úplne do nej, začal prirazat najprv pomaly, no potom zrychloval čím ďalej, tým viac. Zrazu zmenil v kruzivy pohyb a po čase hybal zhora nadol. Jej nohy držala vysoko a triasla celým telom aký ju prirážal. Bozkaval ju pritom vášnivo po perách, krku, prsiach a bradavkach.
"Sadkaj si teraz na mňa," posepkal jej do uška. Stiahol si nohavice a sadol si pred ňu na stoličku. Jeho úd stal stále v pozore a Jan hladel na ňu s divokou vášňou.
Monika poslúchla. Zisla z linky a sadla si na jeho lono. Cítila jeho tvrdý pulzujuci úd v nej. Začala sa na ňom hýbať svojim vlastným rytmom užívajúc si vzrušenie. Jan pritom prstami hladil jej klitoris, sposobujuc to vzrušenie a očividne bol krátko k svojmu vrcholu
Zrazu cítila ako jeho tepla tekutina ju zapĺňa, jeho vzdychanie hlasnejšie a telo sa mu triaslo. To spustilo v nej ďalší orgazmus, ešte silnejší ako ten prvý. Silno ho objala a zakričala.
Objala sa silno objimali, rozdychavajuc spoločný sex.
"Poď teraz do postele," zašepkala mu do ucha. "Tak ľahko si ťa nepustím."

User comments