Kurvička mi roztáhla na prvním rande

13.4.2021 Ten_co_svazuje

Poznal jsem se s ní náhodou na Instagramu. Měla společný profil s kamarádkou, na který přidávaly střídavě umělecké příspěvky, citáty, slovní hříčky a fotky. Nejdřív mi odepisovaly obě dvě, když jsem ale začal stáčet konverzaci k tématu BDSM, tak se jedna lekla a psát téměř přestala. Ta druhá mi začala psát ještě víc a dala svůj osobní Instagram.
Psali jsme si víc a víc, o běžných věcech, ale i čím dál víc o sexu a zvrhlostech. Stačilo pár perverzních zpráv, abych měl těsno v džínách a ona zvlhlé kalhotky. Naše sexchatování se brzy proměnilo v závislost a zvrhlou dominanci. Dával jsem jí úkoly, které má plnit. A plnila je dokonale, dokonce zanedbala aby mohla kreslit 3 hodiny po svém těle jméno svého Pána, zvrhlé nadávky a prosby. Rozhodl jsem se s ní setkat.
Domluvili jsme se, že hned co se setkáme, tak se políbíme. To jsme taky udělali. Jen co jsem jí poznal na nádraží, přistoupili jsme k sobě, přitiskli k sobě rty a po chvíli se navzájem ochutnali i jazyky. Bylo to vzrušující.
Šli jsme k ní domů pěšky, po cestě jsme si postupně začali povídat, zbavovali se posledních zbytků přetrvávající nervozity a oba jsme mysleli na to, co nás čeká. Když jsem jí několikrát sáhnul na krásný pevný zadek, oplatila mi to vzrušeným a stydlivým úsměvem.
Po tom, co jsem jí několikrát během cesty natlačil na zeď, líbal a osahával, jsem se konečně dostal k ní domů. Měla útulný studentský byt, samozřejmě dnes večer bez spolubydlící. Rozdělali jsme víno, sedli jsme ke stolu a začali si povídat. S každou vyprázdněnou sklenkou začalo hlavou vířit víc a víc zvrácených myšlenek.
Dominika najednou vstala a řekla, že se potřebuje převléct. Sledoval jsem jí, jak vchází do svého pokoje a nezavřela za sebou dveře. Potichu vstávám ze židle a jdu za ní. Vidím, jak si zrovna sundavá svetr a nedívá se, připlížím se k ní, chytnu kolem pasu, hodím na manželskou postel a zalehnu jí. Poslední zbytek nerozhodnosti zmizí stejně rychle jako naše oblečení. Držím Dominiku znehybněnou na posteli a koušu jí lehce do krku a bradavek. Jazykem si hraju s piercingem, který mě dráždil pohledem už když měla upnuté tričko. Dominika vzdychá a prohýbá se. Poslední oblečení jsou její navlhlé kalhotky a moje těsné boxerky.
"Konečně se osobně setkávám s mojí poslušnou kurvičkou", pošeptám jí do ucha. Rukou zkontroluju její kalhotky, které už jsou mokré. Zajedu prstama pod ně a ucítím vlhké a výrazné stydké pysky. Kurvička vzdychne a prohne se.
Přitáhnu si její hlavu k mým boxerkám a nechám jí líbat moje tvrdý péro přes látku. Voní si k němu a nadrženě ho líbá. Dám boxerky na stranu a sleduju, jak ho hbitě bere do pusy. Po chvilce jí chytnu za hlavu a přirážím jí péro do krku, chvíli jí nechám se dávit a občas nechám nadechnout.
Dám jí facku, chytnu pod krkem a zeptám se: "Chceš to péro v sobě, kurvičko?" Na chvíli se odmlčí a nervózně odpoví: "Ano." Dám jí ještě silnější facku, řeknu jí ať otevře pusu a plivnu do ní. "Spolkni to a odpověz znova a správně, chceš Pánovo péro v sobě?" Poslušně odpoví: "Ano, Pane."
Nasadím si kondom a přikážu kurvičce ať roztáhne. Ihned si klekne na čtyři, prohne se a roztáhne mi svoje pysky na vymrdání. Přesně tohle jsem chtěl. Ještě než ho do ní narvu, tak jí ale dám krátký výprask rukou.
Čtyři rány na zadek a dvě přes kundu. Obvykle mám rád dlouhý výprask a mučení, ale když jsem uviděl ty její mokrý velký a krásný pysky, těšil jsem se až její kundu roztáhnu a použiju. Vzal jsem svoje tvrdý péro do ruky a chvíli projížděl mokré pysky, než jsem zajel hluboko dovnitř. Dominika se prohnula slastí a zvedla hlavu, kterou jsem jí rychle brzo zatlačil zpátky do postele a začal jí rychle mrdat. Spokojeně se kroutila na mým péru a pořád zvedala hlavu, tak jsem jí chytnul za vlasy a prohnul směrem k sobě. Měla tu nejpříjemnější kundu, co jsem kdy mrdal. Každý zásun byl plný vzrušení a energie. Cítil jsem, jak je moje tělo i nadržená mysl spokojená, když šukám tuhle nádhernou zvrhlou kurvičku. Líbilo se mi to tak moc, že jsem se po dlouhé době musel hlídat, abych se neudělal předčasně. Cítil jsem, jak mám v sobě touhu jí svázat, mučit, zneužívat. V hlavě jsem si začal připravovat všechny praktiky, které s ní provedu, zatímco Dominika se mi už chtivě narážela na moje péro.
Najednou uslyšíme bouchnutí dveří od bytu a kroky, domu přišla spolubydlící. Byl jsem ale tak hluboko v nadrženém stavu i kundě Dominiky, že jsem nechtěl přestat. Po krátkém zpomalení jsem pokračoval v ničení její vagíny a záměrně ji nechal vzdychat. Ikdyž se snažila být potichu, nemohla utlumit všechno. Když uslyšela kroky, jak se blíží spolubydlící, znervózněla a začala mě prosit, abych přestal. Bohužel pro ní, na její spolubydlící mi nezáleželo a její mokrá díra mě zajímala daleko víc. Takže jsem jí vzal pod krkem, zalehnul na posteli a začal hluboko zajíždět do její pyskatý kundy. Najednou uslyším otevření dveří a spolubydlící vejde do místnosti. Chytnu Dominiku rukou kolem pusy, aby nemohla nic říct a zůstávám pérem v ní, dívám se jak bude spolubydlící reagovat. Když uviděla, jak jí šukám spolubydlící, zčervenala, rozpačitě se omluvila a zavřela dveře. Bylo slyšet jak běží k sobě do pokoje.
Chtěl jsem pokračovat s Dominikou, když po chvíli uslyšíme znovu kroky a ťukání na dveře. V tom pomalu vejde do pokoje spolubydlící, ale tentokrát nahá ...

User comments

Please log in to add a comment.

velmi sa mi paci len tak dalej , tesim sa na pokracovanie
pekne napsane. tesim se na pokracovani