Obchodná dohoda

26.4.2021 benji_

... z baru ju zobrali rovno do svojej hotelovej izby, vyšukali každú jej diere a postriekali ju celú semenom. Sam a Matt ju sledovali, keď vstávala z podlahy a začala si zbierať svoje šaty, ktoré boli rozhádzané po miestnosti.

"Čo to robíš zlatko?" spýtal sa Matt.
"Musím odísť", povedala.
"Môj manžel bude čoskoro doma a musím vyzdvihnúť svoje dieťa od svojich priateľov." Sklonila sa, aby zobrala svoju podprsenku z podlahy, a rozhliadala sa po nohavičkách. Jej tvár bola stále pokrytá semenom a prsia sa jej kymácali, keď sa pohybovala.
"Naozaj?" povedal Sam.
"Ale ešte tu nie sme úplne hotoví, môja drahá. Je iba 17:00, myslím si, že tieto rokovania budú trvať ešte niekoľko hodín “.
Matt sa zasmial a dodal: „Je treba sa postarať o niekoľko ďalších detailov“, povedal, držal pritom svojho vtáka v ruke a jemne si ho honil. Pozrela sa na neho a nemohla uveriť, že je opäť tvrdý, tak krátko po tom, čo sa vystriekal sa do jej vydatej kundičky. Zovrelo jej hrdlo. Myslela si, že už urobila, čo mala, a teraz sa dostane domov k svojej rodine. Matt ukázal na jej telefón na stole vedľa nepodpísanej zmluvy.
"Zavolaj svojmu manželovi zlatko. Povedzte mu, že to trvá trochu dlhšie, ako ste čakali, ale už ste blízko k dohode. Povedz mu, že budeš okolo polnoci doma.“

V miestnosti nastalo ticho. Polnoc? To bolo o sedem hodín, naozaj to bude celé trvať ešte tak dlho? Zašla však tak ďaleko, že nemohla odísť bez podpísanej zmluvy. Skleslá a porazená zdvihla telefón a vytočila číslo svojho manžela. Jej hlas bol tichý v márnom pokuse skryť rozhovor s manželom pred týmito dvoma mužmi.
"To som ja," povedala do telefónu.
„Áno, ide to dobre,“ dodala.
„Ale trvá to dlhšie, ako sme si mysleli.“
Keď telefonovala s svojím manželom, bola k mužom otočená chrbtom. Cítila, ako k nej Matt pristúpil a jeho ruka kĺzala po jej tele, začala hladiť jej nahé kozy a stáčať jej tvrdé bradavky.
"Áno, môj šéf je so mnou," klamala a snažila sa upokojiť svojho manžela.
"Dohoda je hotová" znova klamala, keď sa na ňu zozadu tlačil Matt a jeho tvrdý vták roztáčal polky jej zadku.
"Pravdepodobne ideme s nimi na večeru," zamrmlala a snažila sa udržať svoj hlas čo najnormálnejší, keď ju Matt tlačil cez izbu k stolu, kde ležala zmluva.
"Áno, môj šéf a ja ich berieme na večeru, aby sme to oslávili," povedala a snažila sa Matta odtlačiť. Ale nebolo to na nič, mal ju už zohnutú cez stôl.
"Mal by som byť doma do polnoci, nezostaň hore". Cítila, ako jej zozadu Matt roztvára nohy. Zrazu cítila, ako jeho vták preniká do jej kundičky. V tom ju ešte viac pritlačil na stôl a začal pomaly prenikať, až po koreň.
"Musím ísť," zalapala po dychu, "čakajú na mňa."

Sam sa k nej tiež presunula a chytil je vlasy. Zatiaľ čo sa pokúšala rozprávať so svojím manželom, vtlačil jej vtáka pred ústa, roztláčal jej jemne pery.
"Áno, dobrá správa, zlatko," povedala k telefónu.
"Áno, aj ja ťa milujem", povedala so slzami v očiach. A s tým zložila telefón.
Vtom ju Matt začal tvrdo šukal do jej vlhkej kundičky. Sam jej pri poslednej vete vtlačil svojho tučného vtáka do jej úst.
"Dobré dievča“, pošeptal.
"Teraz uvidíš, čo s tebou skutočne spravíme, ty kurvička.“

Na jej využitie mali ešte ďalších šesť hodín. Nebol okamih, keď v sebe nemala vtáka, keď ju dvaja muži ťahali po hotelovej izbe a robili si s ňou jej, čo chceli. Bolo príliš neskoro na odpor, vedela, že bola hlúpa, dostala sa do toho a bezvýhradne súhlasila so „osladením dohody“. Mali už všetko, čo mohla ponúknuť, vrátane jej sebaúcty a odpor bol márny a navyše bola príliš vyčerpaná na to, aby sa ich snažila zastaviť.
Hlboko v jej ústach mala vtáka, Semeno jej stekalo po tvári a jej prsia ním boli pokryté. Jej vydatú kundičku tvrdo šukal druhý vták. Šukali ju z oboch strán.

Ale horšie len malo prísť. Obaja ju pevne chytili, takže bola uväznená medzi ich telami. Cítila len ako do nej prenikajú ich veľké vtáky - Samov vtlačený hlboko do jej kundičky, Mattov prenikajúci do jej ešte pred nedávnom panenského zadočku.

Počula, ako sa jej smiali, keď ju šukali, vzrušene komentovali.
"Šukaj ju do zadku, mrche sa to páči."
„Mamička je lacná kurvička, čo by na to povedal jej manžel?“
„Fajči mi vtáka zlatko, strčím ti ho až do krku.“
"Pozri ako sa jej natriasajú kozy, keď ju šukáme."
"Vystriekaj jej ešte poriadne kundičku, než pôjde domov."

Zavrela oči a pokúsila sa myslieť na svojho manžela a dieťa, ktoré na ňu čakali. Myslela si na to, ako jej manžel pozerá doma futbal, aby zabudla na to, že Matt šukal jej úzku kundičku a napĺňal jej lono horúcim lepkavým semenom. Vedela, že jej dieťa už musí tvrdo spať, keď ju Sam prehol cez okraj postele a roztiahol jej kedysi pananský zadok jeho tučným vtákom. Napoly snívala o tom, ako si jej unavený manžel ide ľahnúť, keď ju ťahali na podlahe, aby do nej prenikali z oboch strán, šukali ju súčasne do zadku a kundičky a pritlačili ju medzi ich spotené telá. Urobili jej toľko ďalších odporných vecí predtým, ako boli hotoví, kým boli ukojení a spokojní ... ale nakoniec s ňou boli predsa len hotoví ...

User comments

Please log in to add a comment.