Searching

Woman
Couple woman & man
Couple woman & woman
Purpose of search:
friendship
talking
photo shooting

User albums (2)

User videos (3)

Additional information

Personal information:
Age:
40 years
Zodiac sign:
Leo
Eye colour:
brown
Hair colour:
brown
Height:
193 cm

Statistics:

Date registered:
16.7.2015
Time spent on chat:
5 days and 5 hours
Attended events:
no
Profile views:
15159

Personal description:

Profil na Pokeci : Fotografamater79


Ponúkam svoje znalosti, skúsenosti, fototechniku, entuziazmus zaujímavému Páru s chuťou a odvahou na fotenie nahoty v exteriéri na zaujímavych miestach. Prídete autom, naložíme fototechniku a urobíme si výlety na vyhliadky Šianec, park pánska záhrada, francúzske terasy pod zámkom, park pri múzeu, jazero pri Hlohovci, pod pevnosťou ...

❤ https://i.pinimg.com/originals/9d/ca/cc/9dcacc9da36b08731109d470b134c41f.gif

Ponúkam svoje služby aj v oblasti fotenia a filmovania Budoar, Akt, erotika, porn. Ponuka sa týka jednotlivcov, párov, skupín, akcií. V rámci dohody a zmluvy dodám vopred dohodnutý záznamový materiál. Súčasťou ponuky je možnost základnej úpravy fotiek a strihu, doladenie video materiálu. Základná cena sa nevzťahuje na vytlačenú formu fotografie, na želanie je možné zhotoviť fotografie vo formáte A4 a A3. Súčasťou zmluvy je dodatok o neposkytnutí zhotoveného foto a video materiálu tretej strane. Ponúkam svoje služby v duchu úplnej liberálnosti a pochopenia pre akúkoľvek formu scény ( nezapájam sa priamo do diania na scéne ) Ponúkam výhodné podmienky pre amatérov ( nekomerčné využitie ) ktorí uprednostňujú kreativitu a nápaditosť. Heslo pre uplatnenie zľavy je AMATER79. Tešim sa na vzájomnú spoluprácu.

Fotím a filmujem na :

📷 Stredoformát HASSELBLAD 50 Mpx štúdiové a interiérové fotenie. Kvalita fotiek pre plagáty a bilboard.
# Ukážky fenomenalnej kvality fotiek :
📷 https://hiveminer.com/Tags/h3dii50/Recent

🎥 Najnovšie točím videá na SONY A7S ISO 400 000 !!!
# Ukažka vysokej citlivosti a farebnej hlbky v tme :
🎥 https://youtu.be/HX8SgqblA4k
# Spln mesiaca :
🎥 https://youtu.be/LOJyBmDvp5c
💻 Úprava cez Fotomonitor EIZO s použitím Loudepeck, Adobe Lightroom, Photoshop, DaVinci. 100 % RGB reálne farby pri vytlačení fotografie.

⚡ Štúdiový_Vonkajší bateriový záblesk Godox 600 Watov+systémový záblesk s farebnými fóliami.

💻 postproces v Adobe Lightroom súčasťou fotostretnutia, dáta/fotky sú len Vaše.
Som z Trnavského kraja okres Hlohovec.

Hľadám špecificky zameraný, neskusený pár samozrejme hlavne ženu s časom aj chuťou na dlhodobú spoluprácu pri fotení kreatívnych aktov, budoar v interiéri aj v exteriéri, esteticky zaujimavých miestach. Ku dispozícii mám špičkový digitálny fotoaparát HASSELBLAD s rozlíšením fantastických 50 Mpx. Vyberiem si jeden pár ktorí budú spĺňať moje očakávania ako vzájomné sympatie, charizma, altruizmus, fotogenickosť, ústretovosť, zmysel pre dobrodružstvo, zdravú dávku exhibicionizmu a chuť provokovať, zaujať. Som introvert s prejavmi extravagancie. Každý z nás troch vloží do tohoto priateľského vzťahu niečo zo seba. Ja fotenie, žena modelka a jej partner všetko ostatné dôležité ako mobilitu, spoločnú obhliadku potencionálnych miest na fotenie, asistenciu pri fotení a morálnu podporu svojej partnerke. Beriem to ako nezabudnuteľnú etapu vo svojom živote ktorá nás obohatí o pekne skúsenosti a spomienky, preto mám záujem len o jeden pár. Na prvom mieste je pre mňa porozumenie ale ak si myslíš, že si v niečom odlišná alebo zaujímavá aj po fyzickej stránke, je to plus. Fotky budú len pre nás ale ak by bol do budúcna potenciál pre súťaž, účasť na vernisáži prípadne knihu, môžeme časom zvážiť aj to. Ak ste dočítali až sem, prejavili ste záujem a to je prvý sľubný krok. Ste pripravený na novú etapu vo svojom živote ? Ak áno, možno je teraz čas na ďalší krok.
_________________________________________________

Mám sen nafotiť pár v pompéznych dobových kostýmoch na zaujímavom históriou dychajucom mieste. Ľahké až odvážne fotky zachytávajúce milostný život dvornej dámy.

Rád sa pozeram a Fotím to čo zostáva medzi dvoma v najsilnejšej chvíli silných emócií či už sú to dotyky, milovanie, čistá živočíšnosť až Bdsm a viac. V tomto som veľmi diskrétny, lojalny, vnímavý. Pre svoju záľubu sa viem ihneď časovo prispôsobiť. Predo mnou nemusíte nič skrývať, moja myseľ a cítenie sú veľmi otvorene, viac než u kohokoľvek vo Vašom blízkom okolí.

V Bratislave je zopár peknych fotoštudii na úrovni so zableskami a fotopozadim v ktorých sem tam fotím a sú ochotní poskytnúť nám ich na nafotenie aktov po zajednani na konkrétny deň a čas.
Vhodnejšim miestom môže byť luxusne zariadený hodinový hotel, penzión.

Páči sa mi žena, ktorá sa kdekoľvek ukazuje a sleduje ako na to reagujú.

Mám chuť nafotiť Nočné fotky počas Splnu mesiaca s uzávierkou desiatok sekund kedy sú fotky Detailne ako cez Deň. Spravime si nočný výlet po meste, do prírody, na zaujímavé architektonické, historické miesta, vyhliadky... Som od Hlohovca ale môžeme hocikam nás zvedavosť zavedie. Nacvakáme zaujímavé pózy s príbehom. Lightpainting, maľovanie svetlom.

https://cz.pornhub.com/view_video.php?viewkey=1593468629

Pár ktorý pestuje Turistiku na spoločné výlety a popritom fotky, videá v čarokrasnej prírode a zaujímavých miestach. Som sympatický, charizmatický dobrodruh a som za všetko príjemné a zábavné 😺
____________________________________________

📷 https://www.slavorum.org/stunning-female-portrait-photography-through-the-lense-of-kirill-averyanov/

Veľmi ma vzrušuje altruizmus a príjemná povaha, vynaliezavosť vtedy mám vo vnútri veľmi príjemné zimomriavky.
_____________________________________________

______________________________________________

*Inšpirácia :
📷 https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=982352745236391&id=150441718427502

*Elegancia :
📷 https://www.besthugecocks.com/watch/1179629/such-a-pretty-girl-gives-a-blowjob

*Nočné maľovanie svetlom a ohňom :
📷 https://youtu.be/DTnugQfBT2w

*Odrazky a vzory páskou :
📷 https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=155075909235193&id=100784234664361

_____________________________________________
_____________________________________________

Fotografovanie a filmovanie je moja najmilšia Vášeň, pohľad na niečo jedinečné a mihavé ktoré niekedy nejde vyjadriť len slovami ale zanechá príjemné zimomriavky na duši i na tele v spomienkach i fotografiách.

Rád fotografujem na estetický zaujímavých miestach počas zlatej hodinky kedy večerný Svit nad horizontom na okamih zaleje celý svet do zlatistého šatu. Nočné fotky pri dlhej uzávierke kedy pri splne mesiaca je nočná hviezdna príroda sťa by dňom zmenená a svitanie doda opojný maznavý pocit niečoho nového.

Fascinuje ma nahota ale i to čo nahotu vzbudzuje čo i len v predstavách či už pompézny historický šat alebo cosplay, roleplay.

Milujem zimné zasnežené kúpanie na termálnom prameni a pozerať pri tom na hviezdy a východ Slnka v zasneženej krajine, to je maximálny relax 😍

Pod vodou
👯 https://www.xnxx.com/video-imbofd3/jenny_joy_underwater_fuck
_____________________________________________


Tipy pre fotografovanie :

# Pravidlo tretín :
📷 https://www.darian.sk/ako-spravne-komponovat-podla-pravidla-tretin

# Použitie farebných gélových folii :
📷 https://youtu.be/vY8hhklQcAk

# Tube Light Painting :
📷 https://youtu.be/39LXTMCRuac
______________________________________________

Z hudobného štýlu preferujem Jazz, Blues, klasik Rock, elektro Swing, Dubstep, vážnu hudbu, klavírne koncerty ale aj tvrdšiu hudbu ako Metal. The Doors. Depeche Mode. Johnny Cash. ACDC. HIM. Prodigy. Gloryhammer. Avatar. Acid Drinkers. Wardruna. Omnia. Erotic Chill music. Enigma. Vangelis. Enya.