Searching

Woman
Couple woman & man
Couple woman & woman
Purpose of search:
friendship
talking

User albums (2)

User videos (3)

Additional information

Personal information:
Age:
39 years
Zodiac sign:
Leo
Eye colour:
brown
Hair colour:
brown
Height:
193 cm

Statistics:

Date registered:
16.7.2015
Time spent on chat:
3 days and 22 hours
Attended events:
no
Profile views:
13166

Personal description:

Fotím na :
#Stredoformát HASSELBLAD 50 Mpx štúdiové a interiérové fotenie.
#Pentax k-50 na nočné fotenie a fotenie vonku.
#Štúdiový_Vonkajší bateriový záblesk 600 Watov
#postproces v Adobe Lightroom súčasťou fotostretnutia, dáta/fotky sú len Vaše.
Som z Trnavského kraja okres Hlohovec.

Hľadám špecificky zameraný, neskusený pár samozrejme hlavne ženu s časom aj chuťou na dlhodobú spoluprácu pri fotení kreatívnych aktov, budoar v interiéri aj v exteriéri, esteticky zaujimavých miestach. Ku dispozícii mám špičkový digitálny fotoaparát HASSELBLAD s rozlíšením fantastických 50 Mpx. Vyberiem si jeden pár ktorí budú spĺňať moje očakávania ako vzájomné sympatie, charizma, altruizmus, fotogenickosť, ústretovosť, zmysel pre dobrodružstvo, zdravú dávku exhibicionizmu a chuť provokovať, zaujať. Som introvert s prejavmi extravagancie aby bolo na rovinu jasné. Každý z nás troch vloží do tohoto priateľského vzťahu niečo zo seba. Ja fotenie, žena modelka a jej partner všetko ostatné dôležité ako mobilitu, spoločnú obhliadku potencionálnych miest na fotenie, asistenciu pri fotení a morálnu podporu svojej partnerke. Beriem to ako nezabudnuteľnú etapu vo svojom živote ktorá nás obohatí o pekne skúsenosti a spomienky, preto mám záujem len o jeden pár. Na prvom mieste je pre mňa porozumenie ale ak si myslíš, že si v niečom odlišná alebo zaujímavá aj po fyzickej stránke, je to plus. Fotky budú len pre nás ale ak by bol do budúcna potenciál pre súťaž, účasť na vernisáži prípadne knihu, môžeme časom zvážiť aj to. Ak ste dočítali až sem, prejavili ste záujem a to je prvý sľubný krok. Ste pripravený na novú etapu vo svojom živote ? Ak áno, možno je teraz čas na ďalší krok.
_________________________________________________

Mám sen nafotiť pár v pompeznych dobových kostýmoch na zaujímavom históriou dychajucom mieste. Ľahké až odvážne fotky zachytávajúce milostný život dvornej dámy.

Rád sa pozeram a Fotím to čo zostáva medzi dvoma v najsilnejšej chvíli silných emócií či už sú to dotyky, milovanie, čistá živočíšnosť až Bdsm a viac. V tomto som veľmi diskrétny, lojalny, vnímavý. Pre svoju záľubu sa viem ihneď časovo prispôsobiť. Predo mnou nemusíte nič skrývať, moja myseľ a cítenie sú veľmi otvorene, viac než u kohokoľvek vo Vašom blízkom okolí.

V Bratislave je zopár peknych fotoštudii na úrovni so zableskami a fotopozadim v ktorých sem tam fotím a sú ochotní poskytnúť nám ich na nafotenie aktov po zajednani na konkrétny deň a čas.

Páči sa mi žena, ktorá sa kdekoľvek ukazuje a sleduje ako na to reagujú.

Mám chuť nafotiť Nočné fotky počas Splnu mesiaca s uzávierkou desiatok sekund kedy sú fotky Detailne ako cez Deň. Spravime si nočný výlet po meste, do prírody, na zaujímavé architektonické, historické miesta, vyhliadky... Som od Hlohovca ale môžeme hocikam nás zvedavosť zavedie. Nacvakáme zaujímavé pózy s príbehom. Lightpainting, maľovanie svetlom.

https://cz.pornhub.com/view_video.php?viewkey=1593468629

Pár ktorý pestuje Turistiku na spoločné výlety a popritom fotky, videá v čarokrasnej prírode a zaujímavých miestach. Som sympatický, charizmatický dobrodruh a som za všetko príjemné a zábavné 😺
____________________________________________

😺 https://www.slavorum.org/stunning-female-portrait-photography-through-the-lense-of-kirill-averyanov/

Veľmi ma vzrušuje altruizmus a príjemná povaha, vynaliezavosť vtedy mám vo vnútri veľmi príjemné zimomriavky.
_____________________________________________

______________________________________________

*Inšpirácia :
😺 https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=982352745236391&id=150441718427502

*Elegancia :
😻https://www.besthugecocks.com/watch/1179629/such-a-pretty-girl-gives-a-blowjob

*Nočné maľovanie svetlom a ohňom
😺https://youtu.be/DTnugQfBT2w

_____________________________________________
_____________________________________________

Fotografovanie a filmovanie je moja najmilšia Vášeň, pohľad na niečo jedinečné a mihavé ktoré niekedy nejde vyjadriť len slovami ale zanechá príjemné zimomriavky na duši i na tele v spomienkach i fotografiách.

Rád fotografujem na estetický zaujímavých miestach počas zlatej hodinky kedy večerný Svit nad horizontom na okamih zaleje celý svet do zlatistého šatu. Nočné fotky pri dlhej uzávierke kedy pri splne mesiaca je nočná hviezdna príroda sťa by dňom zmenená a svitanie doda opojný maznavý pocit niečoho nového.

Fascinuje ma nahota ale i to čo nahotu vzbudzuje čo i len v predstavách či už pompézny historický šat alebo cosplay, roleplay.

Milujem zimné zasnežené kúpanie na termálnom prameni a pozerať pri tom na hviezdy a východ Slnka v zasneženej krajine, to je maximálny relax 😍

Pod vodou
👯 https://www.xnxx.com/video-imbofd3/jenny_joy_underwater_fuck
_____________________________________________


Tipy pre fotografovanie

Pravidlo tretín :
https://www.darian.sk/ako-spravne-komponovat-podla-pravidla-tretin

Použitie farebných gélových folii :
https://youtu.be/vY8hhklQcAk

Tube Light Painting :
https://youtu.be/39LXTMCRuac
______________________________________________

Z hudobného štýlu preferujem Jazz, Blues, klasik Rock, elektro Swing, vážnu hudbu, klavírne koncerty ale aj tvrdšiu hudbu ako Metal.