Searching

Woman
Purpose of search:
friendship
sex
talking

Additional information

Personal information:
Age:
46 years
Zodiac sign:
Libra
Sexual orientation:
hetero
Marital status:
married
Eye colour:
blue
Height:
180 cm
Weight:
110 kg

Statistics:

Date registered:
6.6.2017
Attended events:
no
Profile views:
1561

Sex hobbies and interests:

Sex hobbies:
oral sex, group sex, swingers

Personal description:

Vyližte mi všichni prdel.
Jo a na fotce jsem já ve Švýcarsku, u rychlovlaku TGV, foceno o Velikonocích 2018, takže vy kokoti, ta fotka je celkem aktuální. Já nejsem žádná mrdka pičo, která dává někam starý fotky, u mě maximálně po dvou letech bude aktuální fotka, blíží se mi padesátka, rok 2022 bude za chvíli, hrozně rychle ten život letí, ale já se toho nebojim, že bych vypadal jako nějakej dědek nebo se tak cejtil, to se říct nedá.
Nebudeš tomu věřit pičo, ale já se cejtim maximálně na 30. A to fakt maximálně.
Většinou i na míň.
Dobře, hele, Židi, co bydlej okolo mě, ti řeknou, že chodim spát v deset večer jak starej páprda, ale já sem pičo nikdy nežil nočním životem, ani když mi bylo dvacet pičo, ani v hospodě sem neměl potřebu prudit servírku půl hodiny před zavíračkou svojí přítomností, rozumím tomu, že ta holka na place toho má za celej den dost, těší se domu, jak si dá horkou sprchu, dvakrát si zamrdá pičo a jde se trochu prospat.
Já nejsem sobec pičo, kterej myslí jen na sebe a na svoje pohodlí, já sem takovej dobrák, že do český společnosti ani moc nepatřim, no jo, ale když už sem se tady narodil, nebudu se cpát do Rakouska nebo Švýcarska, nejsem vlezlej pičo, to je jako kdybys vlezl v neděli k sousedum, protože sousedka umí líp vařit a je hezčí než tvoje stará pičo, víš, mě se tohle nelíbí pičo a to, co se přivalilo z Afriky do Západní Evropy v posledních letech, to nedopadne dobře pičo. Tož asi tak.
28.4. 2018
Koukám, že životní úroveň nám stoupá - dříve bylo normální, že kurva měla své prostory, dnes toto jeví se jako vzácnost - holky dnes chodí do zákazníkova auta - to musí být tak silně erotické, co to je vlastně auto - hromádka šrotu.