User albums (3)

User videos (1)

Additional information

Personal information:
Age:
25 years
Sexual orientation:
gay/lesbian
Marital status:
single
Eye colour:
blue
Hair colour:
brown
Height:
178 cm
Weight:
63 kg

Statistics:

Date registered:
13.2.2018
Attended events:
no
Profile views:
284662

Sex hobbies and interests:

Sex hobbies:
anal sex, deepthroating, oral sex, sandwich, sex in public, sexy lingerie, nylons, group sex, sperm, uniforms, high heels, dominator - slave, fingering
Searching:
Man, Couple man & man, Group
Purpose of search:
friendship, sex, relationship

Personal description:

Hledám.. nehledám.. když už, tak jen muže s mozkem v hlavě, prosím o nějakou soudnost, díky. A prosím NE BISEXUÁLY, GAYE, díky! Lidem bez fotky v profilu nebo vzkazu ani neodpovídám, to bych nedělala nic jiného.

Jsem transgender osoba v procesu změny pohlaví na ženu. Ano, rostou mi prsa a tak dále, ale ještě nejsem ve "svém" těle. Asi nehledám samotný sex, ale spíš fajn, normální a zábavný kluky, navíc jsem jen pro heterosexuální sex, takže vlastně nehledám ani bisexuály a užít si za každou cenu, spíš jen třeba zvědavého kluka na "blbnutí". Také kdo je vyloženě na "transky" a "shemale" kvůli tomu dole, ať mi prosím nepíše, je to paradox, ale radši sex žádný, než v dočasné podobě, která se mi příčí. Lidí a přátel mám kolem sebe dost, ale chybí mi kluk "do postele", ne v sexuálním smyslu, klidně i jen na víno u filmu nebo i jen tak ven, na párty a vlastně cokoliv. Jsem společenská, dobrodružná, inteligentní osoba se smyslem pro humor a různými zájmy od umění, přes chov hadů až po cestování vlakem na slepo.. x)

Naya