User albums (4)

Statistics:

Date registered:
9.1.2019
Time spent on chat:
0 day and 9 hours
Profile views:
12553

Sex hobbies and interests:

Personal description:

Poznámka:
Opravdu nechápu ženský co sem chodí na chat a nepíšou o ničem jiném než o tom jaký jsou chlapi prasata a podobně. Frajerka si dá pět galerií na profil kde je jí vidět až do krku a pak se diví, že jí tady frajer napíše jak by jí rád vylízal a podobně. Občas si teda i pánové nevidí do huby, ale to je z jiného soudku. Pak fakt nechápu ženský co si zapnou webku, žerou u toho a já nevím co ještě, chlapi jim píšou návrhy a podobně - frajerka tam sedí s rohlíkem a u toho povídá "Né na to zapomeň na nějakej sex/Fůj co mi to píšeš/No milej zlatej nech si zajít chuť/Jdi si ho vyhonit na hajzl" a tak podobně.

Já mám na takový ženský fakt alergii. Pokud vám jde jen o to si tady pokecat a o erotiku nemáte zájem tak si prosím nedávejte fotogalerie a do profilu si nevyplňujte, že hledáte muže a co vše se vám líbí. To je tady občas jak ve svazu feministek.

No, to je asi tak všechno.

Hezkou zábavu přeji všem lidem co mají rádi sex a zábavu! :-)

pripady pre psychologa.... :

dobrodruznymuz - buzna co mi stale vypisuje spravy, ale blokol ma aby som ja nemohol, neznesie komentar v galerke a zacne urazat... vraj hladaju zenu, ale v priateloch ma 90% gayov... no proste zakomplexovany gay...

hanzel - dalsi zakomplexovanec, ktory neznesie nazor ineho cloveka a potom len nadava, osocuje, a nakoniec zablokuje, takze vlastne ani nedokaze zniest nazor inej osoby ;)