PowerliftingPair VIP

Profile URL: https://www.amateri.com/user/1947988/PowerliftingPair

User albums (21)

User videos (11)

Additional information

Personal information:  
Age:
26 years
25 years
Sexual orientation:
hetero
hetero
Marital status:
married
married
Eye colour:
brown
green
Height:
201 cm
171 cm
Weight:
140 kg
55 kg

Statistics:

Date registered:
7.3.2019
Time spent on chat:
0 day and 16 hours
Attended events:
no
Profile views:
90893

Sex hobbies and interests:

Sex hobbies:
anal sex, deepthroating, oral sex, sex in public, group sex, sperm
Searching:
Man, Woman, Couple woman & man, Couple woman & woman
Purpose of search:
friendship, talking

Personal description:

Dobře si rozmyslete, než nám pošlete fotku staženou z netu, ať už holky, nebo péra, nebo čehokoliv jiného, v drtivé většině případů na to přijdeme, k dnešnímu dni jsme nechali smazat:
17 profilů :)

Stále platí, že hledáme pár nebo slečnu na osobní setkání a v případě sympatií i něco víc :)........Za tu dobu co jsme tu nám napsala celá řada lidí, včetně párů a žen stovky lidí. Když už jsme se rozhodli u někoho, že se s ním sejdeme, protože byl sympatický, vždycky to ztroskotalo na tom, že buď ten dotyčný přestal komunikovat, nebo měl neustálé výmluvy, nebo cokoliv jiného, většina profilů byly jen fejky, nebo kecálci, nebo jen lidi, co se snaží vymámit fotky - takže pro tyto lidi - jděte do p*** !! :) Ode dneška, kdo se s námi bude chtít setkat, vyžadujeme zaslání jeho civil fotky - přičemž dotyčný bude v ruce držet papírek, na kterém bude napsáno něco, co nelze zfalšovat - název našeho profilu, název jeho profilu, nebo třeba namalovaný domeček, nebo nápis Kobyla má malý bok, to je fuk, prostě cokoliv, co se z internetu prostě nestáhne, a zároveň aby dotyčný neměl obavy, že jeho fotku nějak zneužijeme - takovouto fotku nezneužijeme, může popřít, že je jeho, a zároveň není možný takovou fotku stáhnout z netu, čili pro nás to bude důkaz, že je to on :) Kdo se s námi bude chtít setkat a seznámit, musí splnit tuto podmínku - pokud na to nepřistoupí nikdo, budiž, pro nás bude lepší, když nám nenapíše radši nikdo, než desítky falešných lidí :) Děkuji za pozornost :D
Naše zkušenost je taková, že jen muži to tu myslí opravdu vážně, což už se nám v praxi několikrát potvrdilo, páry a samotné slečny jsou zde z 90% jen podvodníci :)
Čteme všechny Vaše vzkazy a komentáře, nicméně je jich fakt hodně, a nestíháme na všechny reagovat, ovšem každým krásným komentářem, hlasem nebo zprávou nám vykouzlíte úsměvy! :)

Jsme mladý, intenzivně sportující manželský pár z Prahy, věnujeme se fitness, powerliftingu, vzpírání, kulturistice, plavání, turistice, horské turistice, jízdě na kole, fotbalu, horolezectví. Milujeme sex, vždy, všude a za všech okolností a nebojíme se v něm experimentovat.Ona: drobná Bikini fitness s vlasy po dokonalý zadeček, a nádherně pevnými přírodními prsy č. 3 :) Má ráda dřepy a tréning nohou, ramen a zadečku. Miluje orální sex a erotické masáže.

On: Potetovaný 202 cm vysoký svalovec, amatérský závodník v silovém trojboji, vzpírání a kulturistice. Svojí drobnou ženušku drtí několikrát denně penisem, který má skoro 23/7 cm.
Zde jsme pro zábavu, zpestření, poznání nových lidí, povídání a výměně zkušeností a nápadů :)

!!!!!Vzájemně se milujeme, a jakákoliv nevěra nebo intriky za zády toho druhého a bez jeho nevědomí NEPŘIPADAJÍ V ÚVAHU, a to bez výjimky!!! =)Konkrétně tu nikoho nehledáme, ovšem kamarádství a dopisování neodmítneme nikomu, kdo dá dohromady zprávu mající alespoň nějakou úroveň, tzn. pozdrav, oslovení, a žádné gramatické chyby :) Rovněž pro konverzaci vyžadujeme alespoň nějaké foto :) Upozornění - !!!svoje civilní foto neposíláme nikdy a nikomu, jsme docela lehce poznatelní!!! :)Reálnou schůzku bychom, pokud to čas dovolí, asi neodmítli pohlednému páru cca v našem věku, mající podobné zájmy. Možnost například v kavárně nad šálkem kávy nebo čokolády podloženou diskuzí, klidně i na intimnější téma :)Na tento profil má stejný přístup ON i ONA, takže uvidíte, na koho narazíte, až nám napíšete =) Žádné konverzace nikdy nemažeme, ke všem konverzacím máme přístup oba a všechny si archivujeme =)


Galerie přidáme brzy :)


Seznam FAKE profilů a kecálku:

Uživatel/ka Mrdalka1993, povodník, který akorát mámí fotky, jakmile je dostane, zablokuje vás a tím to končí - NEKOMUNIKOVAT A FOTKY NEPOSÍLAT! :) Nebo poslat falešné fotky, jako my :D

Uživatelé Uzasnakovi2627 - pln huba keců, lákají jen fotky, jakmile má přijít na reálnou schůzku, konverzace hodně rychle skončí, a začne plno výmluv!

Uživatel/ka WetandWild - to samé jako Mrdalka1993

zlobidlaxxx - neumějí se chovat, nerespektují zásady druhého páru při konverzaci a neustále tlačí na civil fotku, nejspíš další sběratelé :)

autobus.ova - nafoukaná arogantní pí*a s obříma přefouklýma silikonama a anorektickou postavou a totálně vypatlaným mozkem :)

-simcaa- fake profil, chlap a loudil fotek

sex_duo - falešný profil, chlap, posílá fotky z nějaký imaginární dovolený, a loudí fotky!!!

lorana . chlap, kecálek, fejk!

hansgpar - fake profil, vydávají se za pár, ze začátku super konverzace v angličtině, ale když má dojít na reálné setkání, vytáčí se, a po chvíli přestanou komunikovat úplně, zase další úchyl, který akorát tahá fotky

Leoda - kecálci, jak má dojít na reálnou akci, couvají, vymlouvají se a přestanou komunikovat, ztráta času! :)

Sexy_what_else - dost pochybný pár, nejprve plno zpráv, jak by se hrozně chtěli potkat a seznámit, pak následovala celá řada výmluv, zpáteček a konec konverzace, zřejmě fejk, chlap, nebo jen někdo, kdo si dělá prdel, nebrat vážně!!! :D

Mladypar98 - velice pochybný pár, pravděpodobně fejk, slibotechna, po pár zprávách konverzace skončila :)