Additional information

Personal information:
Marital status:
single
Eye colour:
green
Hair colour:
blond
Height:
168 cm
Weight:
65 kg

Statistics:

Date registered:
28.12.2009
Time spent on chat:
53 days and 15 hours
Attended events:
no
Profile views:
62705

Sex hobbies and interests:

Sex hobbies:
oral sex
Searching:
Woman, Couple woman & woman
Purpose of search:
talking

Personal description:

Opakuj si: "som krásna žena. .....

Moje rezervy sú obmedzené, preto nemôžem a nie som povinná niesť zodpovednosť za pocity niekoho, kto ma o niečo požiada a nemá právo ma odsudzovať, keď ho odmietnem.

Muži, prosím, neunúvajte sa, na webku nechodím a otázky,ako poď do súkromky a pod. ani nereagujem, muži ušetrite si radšej čas. Motto platí iba pre vyvolených, o stretnutie nemám záujem a ponuky neakceptujem, muži berte to na vedomie!!!

Päť lupeňov rozkvitnutej ruže sa podobá na ženské genitálie, onen nádherný kvet, skrze ktorý prichádzajú všetci ľudia na svet...preto je u väčšiny žien obľúbený práve tento kvietok...každá miluje svoj kvietok nadovšetko! Cieľom je, aby ste stratili stud a pocity menejcennosti zo svojho tela, zo svojich potrieb, dovolili si plne prežívať slasť a rozkoš, svoje emócie, všetko v súlade s vašimi túžbami a potrebami, s rešpektom k tempu a času pomalého otvárania sa vášho kvetu, vášho božstva.


Podľa istých východných učení je milovanie považované za mocný spôsob, ako uzdraviť sám seba a aj niekoho iného a nazývali ho, ako ozdravujúca láska!
Podľa nich v milovaní ide o zdravie, nie o morálku!


motto: Je lepšie zhrešiť a potom ľutovať, než ľutovať, že som nezhrešila!

Zažila som príšerné, ale aj hlboko uspokojivé vzťahy. Tieto zážitky som transformovala rôznymi technikami. Moja čerstvá skúsenosť, silne prežitý intenzívny vzťah so ženou mi ukázal aspekty ženstva a zákutia ženskej duše. Teraz môžem lepšie pochopiť dušu ženy ale aj jej krásne telo!
Všetko, čo mám, je moja osobná transformovaná skúsenosť, zrkadlo mojej duše v mojom tele. Prežité témy, tabu a pochyby, ale tiež radosti, spokojnosť a vďaka.
Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more