Ve sprše

Představovala jsem si, že by jeden z Vás seděl naproti na vaně a přes sklo mě pozoroval. Věděl bys, že se mě nemůžeš dotknout, ale nevydržel by ses jenom dívat. Rozepnul by sis kalhoty a začal masturbovat. Z tvojí erekce bych poznala, že se ti pohled na moje nahé tělo líbí. Tekla bych už víc než ta sprcha, ale nedala bych na sobě nic znát. Dál bych se pro tebe předváděla a čekala na tvoje vyvrcholení. Vím, že kdybych sledovala, jak stříkáš, tak bych už asi vzrušení nedokázala úplně skrývat. Asi bych i zalitovala, že ten pulzující penis není hluboko ve mně a všechna ta šťáva zbytečně stříká na dlaždičky... Ale taková byla dohoda a tys dostal všechno, co jsem ti slíbila.

Category: Woman Rating: 479 votes
Uploaded: 22.11.2019 06:26 Views 8528
Video ID: 423155 https://www.amateri.com/video/423155

Voting

More albums and videos by this user

User comments

Please log in to add a comment.

To zní hezký. Nemám s tím žádný problém.
,,,, a je to všechno venku diikyy*265**265**52*
Máš luxusní tělo. Nekoukal bych pouze přes sklo. Rozepnout kalhoty, začít masturbovat jo. Pak ale otevřít dvířka, přimáčknout se k tobě, dráždit tvé vzrušením nalité bradavky, otírat svůj tvrdý penis o tvůj luxusní zadeček, lízat tě a pak do tebe zezadu tvrdě zajet a vycákat tvou mokrou, nadrženou kundu. ..
pripajam sa k ostatnym komentarom....nadherne, vzrusujuce..sexi...sedel by som tam a pozeral na teba a....ostatne si uz napisala...*4*
Neskutečná nádhera
krásná žena a krásné prsa, velmi vzrušující video
Asi nebudu jediný, když řeknu, že by to bylo splněné přání. Sedět tam na té vaně, sledovat Tě a u toho si nad Tvou krásnou postavou udělat dobře.
Překrásné ...