Venčenie v lese ;-)
5.109 vista
Prechádzky v lese mam rád, cerstvy vzduch pomaha vycistih hlavu aj hlavicku. Nestretol som nikoho aj ked ak by niekto zazrel hadam by ani nevadilo ;-)