Vířivka ..
69.275 vista

Cestou po Moravě zpět k domovu, padala tma a my si řekli že přespíme někde mimo domov. Vygooglili jsme si jeden apartmánek a vytáhli foťák. No a zas jednou něco nafotili.

Inscríbete
rápida y fácilmente en 5 minutos
Inscríbete
rápida y fácilmente en 5 minutos
69.275 vista 8.8.2016 14:28
A 1.878 usuario le gusta
Me gusta

Más álbumes y videos de este usuario