Slunce,moře a pohoda.
49.444 vista

Zatím to tu u nás na léto nevypadá a tak pro Ty, kteří někam za létem teprve vyrazí, přinášíme malé připomenutí,jak má léto vypadat:)).Ti, kteří už takové léto jako my prožili, si s námi mohou tu pohodu,teplo a koupání připomenout.Zdravíme tímto všechny Amatéry,naše kamarády a příznivce a zároveň všem děkujeme za přízeň,za krásné i vtipné komentáře a hodnocení našich předchozích galerií.

Inscríbete
rápida y fácilmente en 5 minutos
Inscríbete
rápida y fácilmente en 5 minutos
49.444 vista 10.7.2007 13:07
A 75 usuario le gusta
Me gusta