Podväzky alebo samodržky?
11.748 vista

Podväzky alebo samodržky? Alebo silonky s otvorom? Kazdemu sa paci nieco ine, ja to nosievam vsetko.
Malá ukážka "soft" záberov z mojich zrkadlových selfies. Od kompletného outfitu, aký nosím do officu, až na zábery bez nohavičiek... v zamknutých albumoch len pre vyvolených 😘.

Inscríbete
rápida y fácilmente en 5 minutos
Inscríbete
rápida y fácilmente en 5 minutos
11.748 vista 9.2.2025 06:09
A 870 usuario le gusta
Me gusta