Keď pršalo
6.673 vista

Keď pršalo ,ale dalo sa byť v šatkách..tak mi napadlo,ze treba aj trochu podráždiť manžela...jeho som podráždila a chcela by som vidieť,či by si mal tie iskričky v očiach,ak by si ma fotil Ty?Ci by si bol nadržaný,či nie?Nemusím a ani sa nebudem páčiť všetkým...netreba...

Inscríbete
rápida y fácilmente en 5 minutos
Inscríbete
rápida y fácilmente en 5 minutos
6.673 vista 11.7.2025 10:32
A 349 usuario le gusta
Me gusta