Byl jednou jeden král...
6.000 vista

Už bylo dost té práce a teď trochu legrace... :⁠-⁠) už jsem se začínala nudit. Chybělo mi......: )))))) něco...co máte vy pánové, takže, kdo,, kdy může? Jen ať si ušetříme čas, sex nedělám...: )

A na blbé otázky neodpovídám...: ) A fotky neposílám, a jsem tu, kdy chci já ..jen aby se někdo zbytečně nerozciloval...: ) Mám to tak ..a sprosta slova si, prosím, nechte taky do jiného okna...

Jinak krásné ráno všem...

Inscríbete
rápida y fácilmente en 5 minutos
Inscríbete
rápida y fácilmente en 5 minutos
6.000 vista 16.8.2025 01:28
A 123 usuario le gusta
Me gusta