Motorkáři
6.604 vista

Vyrazili jsme na motorku s plánem "něco" nafotit... 😜
Vzali jsme si proto pár rekvizit. 😀😀
Nakonec je z toho docela good album, i když to ostré srpnové slunko není pro fotky úplně ideální! *8*

Inscríbete
rápida y fácilmente en 5 minutos
Inscríbete
rápida y fácilmente en 5 minutos
6.604 vista 23.8.2025 15:41
A 340 usuario le gusta
Me gusta