Na procházce
4.134 vista
Napsala, že by ráda nafotila fotky jako subinka… někde venku… Po bezproblémovém ověření, že není fejk, jsme se potkali… u kolejí. A podívejte, jak jí to slušelo ![]()
![]()
. Chcete vidět, jakou hračku si přinesla a co s ní dělala?