Pod svícnem tma
206 vista

Když kocour není doma, myši mají pré. Kočička odjela a já tu zůstal sám, jen tak opuštěný a nadržený jak prase, do toho svítí sluníčko a já vzpomínám na slunné dny u vody, kdy jsem ležel nahatý na hrázi rybníku a opodál se koupali lidé. Jen tak mě tam stál jak stéblo trávy a jim to ani nevadilo. Tak snad ani tohle stání vám nebude vadit a zdárně vás pobaví. Za každý komentář budu rád. 😘

Inscríbete
rápida y fácilmente en 5 minutos
Inscríbete
rápida y fácilmente en 5 minutos
206 vista 1.11.2025 07:41
A 28 usuario le gusta
Me gusta