Ze dneška
20.930 vista

..je to těžké se tu s někým na něčem domluvit.Dva páry slíbili,že zavolají a že půjdou s náma.Nestalo se.Začínám si myslet,že sem chodí jen samí žvanilové,ostatní prominou.

Inscríbete
rápida y fácilmente en 5 minutos
Inscríbete
rápida y fácilmente en 5 minutos
20.930 vista 6.5.2006 13:47
A 39 usuario le gusta
Me gusta