Ze dneška
20.930 vista
..je to těžké se tu s někým na něčem domluvit.Dva páry slíbili,že zavolají a že půjdou s náma.Nestalo se.Začínám si myslet,že sem chodí jen samí žvanilové,ostatní prominou.
Más álbumes y videos de este usuario
Nuestras recomendaciones
Nuevo
Nuevo
Nuevo
Nuevo
Nuevo
Nuevo