Proč se zde nedá seznámit.

26.6.2026 13:48·82

Chtěl jsem napsat komentář pod předchozí blog ale byl by moc dlouhý. Úskalí seznámení. Problém je v lidech zde. Jsou to naprosto nekompatibilní bytosti. Jsou zde nadržení muži, kteří si chtějí zašukat. A potom ženy. Ale většina žen zde má nějaký problém.. Sociální, ekonomický, vztahový. Buď jsou to holky, co si chtějí vydělat, dnes už ideálně virtuálně, bez kontaktu. Nebo ženy, co mají na krku exekuce, samoživitelky, co neutáhnou nájem po rozvodu, ženy, co jim ujíždí vlak a chtějí partnera pro život a tátu pro jejich dítě.

Proto většina má napsáno - ženatí, zadaní, nepište. V podstatě tu nejsou ženy, které by si hledaly milence na sex. Až na výjimky. A pokud ano, tak narazí na problém, že muži, co by i chtěli, tak by nejraději dojížděli na sex k těm ženám, protože nemají zázemí ani prachy na hotel. Nota bene, platit hotel pro pár minut které vydrží, se jim nechce. Je to dáno převážně složením sociální skupiny zde.

A když už se těch pár jedinců najde, tak jsou daleko od sebe nebo si navzájem nesednou. A ti ženáči, co by si rádi vrzli, tak ideálně dopoledne, kdy si odskočí z práce, jinak se neurvou. Amatéři nejsou žádná TOP sociální komunita. Většina lidí to tluče od výplaty k výplatě, na tři směny, a to moc prostoru pro aktivity nedává. Většina má rádius kolem komína, takže tím se prostor zúžuje.

Ti starší, střední třída, co byli dřív aktivní, těm už se šukat nechce, jsou staří. A ti mladí, těm se šukat zase nechce, to je generace se sociální fóbií, honičů na webkách. Takže pravděpodobnost, že se tu někdo seznámí na milenecký vztah za účelem pravidelného sexu, se rovná skoro nule. Je to klasické čekání na Godota...

82 vistas2d
A 8 usuarios les gusta esto