Radar...

10.8.2014 17:50·1722

Jedna perla mé ženy... Ačkoli svou ženu opravdu miluju,nikdy mě nepřestane udivovat co ze sebe dokáže vypotit za kravinu... Jedeme tak jednou autem,děti připoutané v sedačkách,spokojeně koukají z okna. Přijíždíme do jedné obce,kde před přechodem pro chodce u místní školy umístili radar. Přijíždím k radaru,když se na něm rozbliká ukazatel rychlosti a nápis: Pozor děti! Projedem kolem a žena za chvíli řekne:"Dneska už jsou ty radary tak chytré... Jak mohl vedět že vezem v autě děti..." No je to normální??? :-) :-) :-)

1722 vistas11a