Troll

26.1.2018 12:03·913

Nekrmte trolly se všude říká, ale většinou to nikdo nedodržuje, páč se neudrží a vždy aspoň drobeček přihodí. Tak jsem zvědav dnes, tuná mezi úchyláky. Začalo to slibně.

Mějte pěkné odpoledne a zítra odpo klídek jo. Ač se to nezdá, jde vcelku o hovno. Basiková s Kolerem možná zase budou vyhrožovat emigrací, ale metr za hranicema po nich nešrěkne ani pes, tak nám tady nejspíš zase zbydou. A to se asi dá přežít.

Hrabkal

Ps: bez jediné vysoké školy (ostuda) a dokonce i bez střední!!!

Ps2: jo a jsem tu proto, že jsem úchylák. :-) Říkala to paní doktorka, tak to musí být pravda.

913 vistas8a
A 2 usuarios les gusta esto