Erotický blog upřímný!

4.9.2018 15:29·625

Tak já vám nevím, mám ten blog napsat a nebo nemám ten blog napsat? Potřeboval bych poradit, a to velmi nutně i odborně a hlavně z ženského hlediska víme ! Jsem stoprocentní heterosexuál, to však neznamená že by se mi nelíbil chlap či muž, ovšemže i chlapec na ženský! To se musí líbit snad každýmu normálnímu nemravovi! A ten nemrava jsem já taky a ne malej! Je normální že tu čumím na ženská těla. Ty jsou dvojího druhu. Jednak jsou takové u kterých mi stojí a potom jsou takové u kterých mi nestojí a působí jako tlumiče vášní! Já se z toho neposeru že někteří si řeknou že jsem vůl a abych se šel bodnout! Musím se poklonit těm ženám, dívkám jakéhokoliv věku které dají do galerie postavy celé a třikrát těm které jsou vidět i s obličejem. Takové mám rád i kdyby kapradí kapralo! Milé zlaté holky já vás miluju ! Dokonce mám jednu i na pozadí monitoru, ovšem že to dotyčná ví, tímto jí posílám políbení, a vroucí!!!

625 vistas7a
A 1 usuario le gusta esto