E
Emo ty dívko bez viny, pojď semnou ulehnout do hlíny. Prokypřím jemně tvou půdu rýčem. až budeš se třást strašlivým chtíčem. Nakonec nechám tě ve slasti výbuchu, jaro je totiž cítit ve vzduchu.
Emo ty dívko bez viny, pojď semnou ulehnout do hlíny. Prokypřím jemně tvou půdu rýčem. až budeš se třást strašlivým chtíčem. Nakonec nechám tě ve slasti výbuchu, jaro je totiž cítit ve vzduchu.
4 seguidores
Reportérka muška měla o víkendu volno, ale naštěstí se nám s průběhem schůzky přihlásili mravenečci z trávy: Rozkoše Edenu, té rajské zahrady, že prej s ním okusím, když mu dám své vnady. Pak ale hlínu měla jsem v klínu, protože za deku litoval úhrady!
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.