profesionální otrok

28.9.2025 22:13·507

Chtěli by jste žít s profesionálním otrokem? A jenom v manželství, nebo i s ním založit rodinu? Umíte si představit, že váš partner, nebo partnerka, ( ten který je v sub roli ) by byl opravdu profesionální otrok? A jak to pak vysvětlit třeba rodičům? Já jsem si otroka vzala. Respektive, abych byla přesná, napřed jsem si vzala v 19ti svýho kluka, který už v té době se snažil být otrokem, a o pár let později si založil otrockou smlouvu. Ne u nás, u nás nic takového není, je registrovaný jednom klubu v Německu. Jeho majitelka jsem já. Takže jsem jeho žena, ale zároveň i majitelka otroka. Jako každá žena, jsem ale toužila po úplné rodině takže jsme si ji udělali. Dnes už jsou děti velcí a určitě vás zajímá, zda o tom ví. Ano, ví. Můj jim to všechno vysvětlil. A světe div se, vzali to naprosto v pohodě. Stejně už něco dávno tušili. Možná se nyní ptáte, jestli k němu mají nějaký respekt, nebo zda ho berou jako otce. Ano, berou. Pokud je doma, berou ho naprosto normálně jako tátu. V našem vztahu, nehrajeme si na dom nebo sub, nebo na dominu a otroka. Naprosto přirozeně ve vztahu jsme si rovni. Ovšem otroka musíte pořád trénovat, aby byl ve formě. Obzvlášť, když je zaměřený na tvrdší praktiky. Takže občas se musí trénovat. Proč to vlastně tady najednou píšu? Zajímá mě spíš váš názor. Vaše představa, zda by jste do něčeho podobného se svým šli, nebo ne. Umíte si to představit? Nemohu tvrdit, že mám klasický normální život, jako normální rodina, ale měnila bych? Svýho miluju a neměnila bych. Prostě jsem mu dovolila jít do něčeho takového. Nebo máte podobnou zkušenost? Jak jste spolu daleko. A ví o tom někdo, nebo to doslova tajíte?

507 vistas8 meses
A 17 usuarios les gusta esto