Názor žen na muže v kalhotkách

Muži versus ženy

Jak by se zachovala žena kdyby vás viděla v jejích kalhotkách. A nebo jak si s nimi hrajete
Manželka takhle načapala jednoho milence. Dostal kopačky. Prý chtěla chlapa a ne úchylnou manekýnu
Manželka je nosí a já si hraju s tím co je V kalhotkách. (editado)
Esta entrada ha sido eliminada por el usuario.
Kdyby mě manželka viděla že jsem v jejích kalhotkách tak by mě řekla že jsem trapný, ubohý úchyl. Jen máloco v ní vyvolává takový odpor jako představa chlapa v dámském krajkovém prádle.
K druhému dotazu zase můžu říct, že její kalhotky po celodenním nošení, nebo po sportování mi občas dává abych si je očichal. To jí přijde úplně v pohodě.
Mně by se asi zprotivil....................
Jak bych reagovala?Nejdrive bych toho chlapa poblila a pak bych se kolik hodin lecila s šoku ale na 100% vim ze by byl konec!!!Kam ten svet proboha spěje?Chlap ma byt mužný chlupatý s žilami na rukou a mít pravé chlapske tlapy a mužný hlas.Jak by se k tomuhle telu hodili treba damske krajkové tanga?🤦Chlap ma mit na sobe boxerky v nich uchazejici vybaveni a ma mit v sobe urcitou dominanci aby mela zena pocit vůdce bezpečí a sebevědomí ze vi co s ni.Jako promin ale kdyz na me vylitne chlap v mem spodnim pradle ,tak to vsechno co jsem zminila je razem zabito....a v tomto okamžiku se mi maximalne zvedne zaludek a okorenim ho jeste mou calamadou z toho co jsem cely den jedla.Jako proto jsem s chlapem a ne s tranvestou.Nechapu jak se to muze vubec nejake zene libit ci ji to dokonce rajcovat🤦Damske pralo patri k ženě ktera je v tom jedinečná jemná a vzrusujici.
He 😀 Normálně kdybych nevěděl kdo to psal tak bych řekl že to byla moje manželka. Naprosto stejný názor. Do puntíku.
No skoro bych se s Johnym hádal, že to psala moje žena...
Hele nic proti tobě,ale většina ženských je pošle do háje a nebo to toleruje, ale pak se pánové nedivte, že s váma přestanou chrápat .
Jinak teda je zajímavé, že je tady plno mužů s úchylkami na ženské prádlo a hadry, které je rajcuje,ale u ženských to nevidím...asi jsou více normální.🤔
Ne, to bude tím, že chlap je vzrušivý vizuálně a na zapnutí sexuality stačí pohled, ale na většinu žen to nefunguje. Takže nefunguje ani pohled na chlapa v prádle, pokud tam není další stimul...

Dokázal bych to pochopit u DS hrátek, kde by ženský prádlo bylo formou ponížení otroka a asi se najde i pár ženských, co by je chlap v prádle nastartoval, ale to je tak všechno. U gayů by asi byla větší šance zaujmout.
Esta entrada ha sido eliminada por el usuario.
Nepsal jsem "kalhotky", nepsal jsem ani "ženský prádlo". Psal jsem "spodní prádlo" obecně. To můžou být klidně i boxerky nebo jocksy...

Samozřejmě pořád platí Lingeriho zákon: Jakékoliv ženské sexy prádlo přestane být sexy, vezme-li si jej na sebe muž.
Jako recese dobrý na nějaké soukromé party... Jinak směšné, nehezke, divné....
Pocitam ze skoro kazda nebo kazda zenska by mela zachvat smichu a ktere by se tohle libilo by musela byt chlap na chlapy *3*
V jejích? Dost divně. Ale to, že já kalhotky vlastním, ví, a je to v pohodě :) Ale abych si myslel, že budu díky kalhotkám víc sexy? Z toho už jsem vyrost :D
Já to i beru.
Muže vzrušuje ženské spodní prádlo, ale nemá ženu kterou by v tom obdivoval.
Nebo ji má, ale ona mu nikdy nepředvede v prádle určité situace, které ho vzrušují.
Poslední varianta je že muž se chce cítit jako žena, tak si obleče ženské prádlo.
Ale tohle každý nepochopí.
No…pokud by si s těmi kalhotkami chtěl hrát jako… že se na ně udělá, tak v pohodě, ale pokud by mi běhal muž po baráku v kalhotkách nebo v kombiné, tak to by mne fakt nebralo. Pokud by můj partner měl takovou touhu, tak bych mu to tolerovala, ale určitě by mne to nerajcovalo. Já mám prostě ráda pořádné muže a ne nic zženštělého, ani submisivního.
.....jak krteček ke kalhotkám přišel:)
Já rád honím v nošených kalhotkách
Upřímně? Já viděla fotky z dob minulých u svého muže a vůbec mi to nebylo příjemné. Vůbec, spíš to mělo efekt odcizení a nechutenství... 😔