Ať zavřou žádná škoda stala se tu z toho žumpa plná...
spis to tu zavrou jako centrum pe dofilu, i kdyz na druhou stranu tady je maji vsechny pohromade, staci sledovat ty vykriky na chatu.
Spíš by to mohli přejmenovat na slapky.com .
Podle mého je to jen otázka času kdy to tu zavřou.
Esta entrada ha sido eliminada por el usuario.
Vzhledem k informacím by se musela odchytit každá strana .. jak ta co prostituci provozuje tak i jako podporovatel prostituce což je ten co tam píše a platí... takže to není jen o holkách.. Nikdo nikoho nenutí a vše je dobrovolné tuto věc provádět v rámci dohod mezi 2 osobama, co se týká privátů, to už je zase věc provozovatele a to už je dohledatelné.. u soukromé inzerce můžou psát desítky lidí ale třeba si ani nevybereš a nesetkáš takže nemají z čeho finančně čerpat..
To pak může každá " společnice " v tom případě žádat server o smazání každého profilu, co se dohodne a nedorazí... To je pořád podmínky pro vás a pravidla pro ženy ale nevšimla jsem si pravidel pro chlapy, opatrně o co žádáte , protože pak budeme žádat my..
https://www.novinky.cz/clanek/krimi-obvineni-za-kuplirstvi-40447591
Klidně ať to tu zavřou,poslední roky to jde tady stejně do sraček...
Napadla mne platforma, každý vytvořený web by měl sekci s nabídkou. Byl by ve vlastnictví společnice. A každá nabídka by poskytovala strojová data ve formátu JSON pro jiný web, srovnávač. Ten by měl info o spřátelených webech společnic a díky JavaScriptu u uživatele by že zobrazovali ty jednotlivé nabídky ze spřátelených webů a daly by se filtrovat dle lokality, poskytovaných služeb, věku, barvy a délky vlasů či jiných tagů. V JSON by se přenášely i fotky. Mám chuť něco takového naprogramovat, ale nemám ani jednu společnici, která by do toho chtěla jít. Je to jen nápad. Takže kdo chce web ať napíše. Vkládání webu do srovnávače, který mám zatím jen v hlavě, by bylo volitelné. Je to samozřejmě pro mne riziko, nechci aby mne taky zavřeli za kuplířství, jako programátory, grafiky a pod. z sex.cz. Musím to vše promyslet, jak by to do detailů fungovalo aby to bylo pro všechny bezpečné.
Esta entrada ha sido eliminada por el usuario.
Vznikla tady díra na trhu. Je to lříležitost to udělat lépe.
Esta entrada ha sido eliminada por el usuario.
Takovejch portálů bude. Ale s úplně jiným modelem.
Srovnávač by mohl být zadarmo. Platilo by se za web.
Esta entrada ha sido eliminada por el usuario.
Dobrá připomínka. Musí být souhlasy....
Nic neřešitelného. Nehledám důvody proč něco nejde. Ale hledám řešení a tohle řešení má. Srovnávač ani nebude zpracovávat osobní údaje. Vše poběží v JavaScriptu v prohlížeči. Srovnávač sám o sobě nebude jsony zpracovávat
Esta entrada ha sido eliminada por el usuario.
Srovnávač by byl zdarma. Udělám jim weby a zaplatí mi za ně v trafice bitcoinem.
Esta entrada ha sido eliminada por el usuario.
To není těžké prokázat u sekcí nabídky služeb. Z čeho asi tak pochází příjem z topování atd?
Esta entrada ha sido eliminada por el usuario.
Esta entrada ha sido eliminada por el usuario.
Na co. Porna jsou tuny zdarma.





Nebojíte se, že to tu zavřou?
Zavřeli sex.cz z důvodu kuplířství
Profesionálky, měli byste budovat vlastní značku na vlastní webové stránce. S tím bych mohl pomoc. Nebo jak budete řešit?