Veřejné šukání

Ahoj amatéři. Mám ráda šukání před lidmi a zároveň se na ně dívat při šukání. Znáte někdo jiné místo než swingers kluby zde v ČR, kde je možné provozovat veřejný sex ? Například nějaký resort s bazény nebo soukromá pláž ?

Otazka je -odkud jste. B Brně -Lom Hady. Jezdíme na Darko. Všude da se šukat a být viděn
Kde se dá, v okolí Jablonce nád nisou honit
Černý Rybník u Bělé nad Radbuzou.Nekolikrat už jsme tam zašli a vždy se něco delo
Kdyz mě necháš dívat, honit, tak jich prozradím několik...
Nebo napiš odkud jsi a já ve Tvém okolí místo napisu
Jsou místa okolo Pardubic, na pohodu
Alterno party, pokud nevadi bdsm/fetish tematika.
ultraboy1986
ultraboy1986 Inactivo hace 1 año
Esta entrada ha sido eliminada por el usuario.
Můj kamarád má hospodu a uvítal by nějakou zábavu.Svlekla by ses tam,napřed nechala osahavat a potom třeba soutěž, kdo tě nejlépe ojede,vyhraje pití.Nebo něco podobného.
Na hrázi mezi písníky Hrádek a Oplatil I nebo na Franťáku. Nebo v zahraničí na pláži Punta Križa u Rovinje.
Ahoj mohli byste mi poslat souradnice tech mist? Vzdy tam chodim a nic
Já se musím některým názorům tady smát 🤣🤣Teď píšu jako žena ,asi s dítětem bych do wellness v Babylonu nešla že ... A divím se, že paní je na amatérech, a jak když má tak staromódní názory 🤣🤣 (editado)
Jestli mas přetlak tak si zajdi na swingers a neotravuj slušným lidem zážitek z wellnesska. (editado)
Vy fakt musíte zkurvit zážitek. To aby se člověk bál jít s deckem do sauny.
V normální sauně jsou dětské hodiny. A ne kvůli tomu že tam někdo souloží ale kvůli menší teplotě v sauně 🤦
S dětmi se chodí do aquaparku v přízemí Babylon má wellness hotel ale ještě nahoře v prvním patře a tam děti nesmí
Si tak rikam ,ze clovek s temahle nazorama vubec leze na amiky, a jeste do toho taha deti 🤦🏻🤦🏻
Do wellness Babylon je zakázán vstup mladším 15 let. Přečtěte si návštěvní řád, bod 17 - "...návštěvníci nesmí svým chováním porušovat zásady slušnosti a mravnosti". Lze najít též na webu Wellness Babylon. Pokud se sexuje v uzavřených místnostech (amorkách nebo pod hvězdami) tak tím nikoho nepohoršujeme. Ručník přes kliku znamená OBSAZENO. Pokud někdo šuká v sauně nebo dokonce ve vířivce, tak to je dle nás porušení řádu a nemělo by se tak dít. Zdaleka ne všichni chodí do Babylonu za sexem, jsou tam též hoteloví hosté, kteří chtějí relaxovat. Horší jsou honiči, chodí za vámi jako psíci, vlezou úplně všude, i přes ručník na klice vám opakovaně vlezou do amorky a onanujou. Lze na ně upozornit na recepci.
Ahoj
Dá se někde takto i v Praze? Díky
Pamatuju si že v Amorových komnatách byl i zevnitř zámek,ale když jsme tam byli naposledy, tak tam nebyl a už se to ani nejmenuje Amorovy komnaty, tak jaká je realita? Chystám se tam se ženou v dohledné době (ne kvůli sexu), tak ať nejsme překvapeni 🙂 díky za odpověď
Naštěstí to mám z ruky, a nedostal by mne tam nikdo. Návštěvní řád tedy číst nejsem nucena.
Např. já chodím do Babylonu, už pár měsíců a to jen z důvodu relaxace. Ale člověk by musel být slepý, aby si nevšiml, že se to tam děje…ať už zavřený v komnatách a nebo jednou jsem viděl i pár v sauně…rozhodně se na tom nebudu pohoršovat, ještě k tomu když jsem na amatérech a vidím to defakto každý den. A PS: wellness nejsou pro děti. Ty mají chodit do Aquaparku ;)
Zkuste si první načíst nêco o wellness Babylon, než začnete kydat hnůj.
Na oficiálních stránkách nic o sukani není
Jsou tam k tomu přizpůsobené místnosti, tzv. Amorovy komnaty, vstup umožněn 15+ , prostory Konírny v přízemí a místnost “pod hvězdami”, nepsaná pravidla s ručníky umístěnými na klice/dveřích apod. Swingers komunta ví.
Tam se musim zajet podivat, zni to hodne zajimave 😈
Můžu poprosit o odkaz kde to mají oficiálně napsané?
Zkus třeba Google a “Amorovy komnaty babylon”
Blesk? Opravdu? Nic z toho co jsem se v tom krátkém senzacechtivém žvástu dočetl mi nic jako oficiální vyjádření nepřijde. Ale jestli bereš Blesk jako zdroj informací tak asi není třeba dál diskutovat.
Píšeš, že rád zkoušíš věci. Tady máš jedinečnou příležitost 😀
Blesk? A web Naturistu a ti to neukázalo? Žeby selektivní vidění?;) No jo no. Jo a my jako zdroj informací bereme vlastní zkušeností z Babylonu. (editado)
Reaguju na to cos mi poslal do vzkazu.
Nějaká vaše napsaná pravidla ale běžného návštěvníka, který tam jde zrelaxovat, nezajímají
El post ha sido borrado.
Tak chápu, že se lidem nelíbí mé názory. Ale wellnes beru jako relaxační zážitek, který nebude nikdo narušovat nemistnym chováním. Ať si pronajmou soukromé a tam si dělají klidně stojky na hlavě.
Kdy tam do Babylonu plánuješ jet? *4*
Já nikdy. Babylon je pro mě welness pro širokou veřejnost. Nikoli podivný hampejz