Tak schválně. Která byla včera na divadelňaku v HK a potom ve fabrice? Informe Uvidimepotom Siga hace 4 día Byla jsem minimálně divadelňák. 0 % Byla jsem i ve fabrice 100 % Total votes: 5 La votación ha terminado